Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Laure i Maxine całkowicie zmienili swoje stanowisko” w sprawie zjednoczenia, mówi Magali

Magali Candidate „Koh Lanta: Secret Weapon” – za

  • W piątek wieczorem TF1 wyemitowało jedenasty odcinek serialu Koh Lanta: tajna broń.
  • W najgorszej sytuacji znajduje się Magali, która straciła przytomność u bram finału, nie mogąc obronić swoich szans podczas próby kierowania.
  • „Wiedziałem, że pod skałą będzie kolejny wąż, i że znowu znalazłem się na wyrzutni” – przyznaje kandydat. 20 minut.

Dotknęła finału opuszkami palców, ale nie była obecna na imprezie coachingowej. W ten piątek Magali został wyeliminowany z Koh Lanta Przez jej byłych czerwonych towarzyszy, którzy mimo wszystko obiecali jej nie głosować przeciwko niej. Mogłaby to zrobić, gdyby Lucy (
Znowu do niej(Nie wypuścił swojej tajnej broni: porwania głosów. Bez tej funkcji stary żółty płomień zgasłby. „Został zaakceptowany przez the Reds kosztem the Reds, więc wypadł naprawdę dobrze” – mówi Magali o Lucy. 20 minut.

Wykluczając cię, mówisz: „Jak co, słowa nie mają większego znaczenia”. Jaka obietnica została złożona?

Kiedy wróciłem po kontuzji Gabina, dziewczyny były najwyraźniej zadowolone z mojego powrotu i zaproponowały obrączkę, którą nazwaliśmy „Sojuszem Małych Palców”, Siła dziewczyn ! Wydawało się, że między chłopcami a dziewczynami było napięcie, które zaczynały sobie uświadamiać, że przez moją likwidację było ich tylko dwoje. W porządku, zajęło im to dużo czasu, ale zdają sobie sprawę, że to naprawdę skomplikowane. Chodziło o to, aby pozostać zjednoczeni do końca. W szczególności Laure obiecała mi, że nigdy więcej nie zagłosuje przeciwko mnie.

Więc według ciebie Lucy była w drodze? Czy nie spodziewałeś się, że zostaniesz pominięty na podstawie tej rady?

Nie, nie byłem arogancki, wiedziałem, że pod skałą będzie kolejny wąż i że znowu znajdowałem się na wyrzutni. Lucy wciąż zadawała nauczycielowi cios, znajdując dla niej miejsce [parmi les anciens rouges]. Potem to magia, spoko, podkochuje się w Maxine. Nie wiemy, skąd się wzięła, ale zakochała się w niej, on jest spoko, jest fajny do tego. Jest akceptowany przez czerwonych kosztem czerwieni, więc jest naprawdę dobry.

Użyłeś tajnej broni podczas podpowiedzi na początku przygody i zrezygnowałeś z powodu Lucie. Czy więc tajna broń jest dobra czy zła?

Powiem, że to dobra rzecz, ponieważ poza tym przeprowadzilibyśmy ten wywiad w odcinku drugim (śmiech). Jest to temat sezonu, w którym możemy powiedzieć, że jestem całkowicie w temacie.

Czy po sześciu miesiącach nadal obwiniasz Laure i Maxine?

Mówimy „po sześciu miesiącach”, ale wciąż musimy pomyśleć, że programy oglądamy równolegle z widzami, a więc są rzeczy, których nie słyszeliśmy podczas kręcenia, o których jesteśmy dzisiaj świadomi. – Hui. Najwyraźniej to posmarowanie ognia odrobiną oleju. To wciąż nas trochę wkurza, ale myślę, że czas wystarczy i mam nadzieję, że nam się spodoba.

Kiedy Maxine uzasadnia swój głos, mówi, że odwróciłeś się od niej. Czy tak jest?

Nie, w ogóle się nie zgadzam, w ogóle się nie ruszałem. Od chwili, gdy postawili stopę na Wyspie Zjednoczenia, Laure i Maxin całkowicie zmienili swoje stanowisko i Sojusz Małych Palców został rozbity. Bardziej chodziło im o zdobycie żółtka, docenienie i kochanie wszystkiego, co ktoś może powiedzieć, niż o byciu zjednoczonym. Nie odwróciłem się ode mnie. Nie możemy zapominać, że w ciągu dwóch godzin emisji podsumowujemy trzy dni przygody. Może my też nie widzimy wszystkiego, a może moja reakcja była spowodowana rzeczami, które się nie pojawiły.

Podczas swojej przygody byłeś w niebezpieczeństwie. Jak sobie z tym poradziłeś?

Pokazał siłę mojego charakteru, o co mnie proszono, dostosowując się za każdym razem, reagując również w zależności od sytuacji. To naprawdę pokazuje moją cichą stronę siły, to też mi odpowiada. Dowodzi, że walczę z duszą i za każdym razem się broniłem. Zresztą nie miałem wielkiego wyboru.

Czy czegoś żałujesz?

Nie żałuję. Jestem taka szczęśliwa, po prostu podtrzymuję swoją pełną przygód pozytywność. Pozostałem normalny, cały i nie musiałem miażdżyć innych, aby iść do przodu i robić wspaniałe rzeczy, i nigdy się nie wahałem. Dziś mam inne projekty do realizacji i cieszę się, że jestem częścią tej nowej rodziny Koh Lanta Ponieważ wciąż jest wielu ludzi, którzy chcą zrobić dla mnie tę przygodę. Jestem bardzo szczęśliwy i nie mam absolutnie nic do żalu.272

Zaangażowany

READ  Po tym, jak został oskarżony o „gwałt wiedźmy”, thriller 365 Dni będzie miał kontynuację na Netflix.