Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Laura Smit prezentuje koronkową i skórzaną bieliznę podczas Tygodnia Mody w Paryżu

Laura Smit prezentuje koronkową i skórzaną bieliznę podczas Tygodnia Mody w Paryżu

Aktorka i reżyserka z Cap-Ferret zrobiła sobie przerwę w modzie w Paryżu. W poniedziałek Laura Smit nie mogła pozostać niezauważona w pierwszym rzędzie pokazu mody Zimmerman.

Gdy Tydzień Mody w Paryżu dobiega końca, w poniedziałek 2 września Laura Smit pojawiła się zauważalnie. Aktorka i reżyserka wzięła udział w pokazie mody Zimmermann zorganizowanym w Palais de Tokyo, podczas którego zaprezentowano kolekcję prêt-à-porter na wiosnę-lato 2024.

Przed fotografami Laura Smit stała radośnie przy wejściu do paryskiego pomnika. Trzeba przyznać, że jej strój został starannie wybrany na tę okazję: córka Johnny’ego i Natalie Bay miała na sobie czarny koronkowy garnitur, szerokie skórzane spodnie i dżinsową kurtkę o kroju marynarki. 39-letnia aktorka założyła sandały na koturnie i lekko falującą grzywę, a jasne oczy podkreśliła różowym rumieńcem i naturalnymi ustami.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Laura Smit na pokazie Zimmermann wiosna/lato 2024 prezentowanym w Palais de Tokyo podczas Tygodnia Mody w Paryżu, 2 września 2023 r.

Bertrand Helion Marie-Paola/ABA / © Bertrand Helion Marie-Paola/ABA

W pierwszym rzędzie Laura Smit miała okazję spotkać inne gwiazdy, takie jak siostry Paris i Nicky Hilton, z pewnością ze wszystkich pokazów mody w tym tygodniu. Na wybiegu odlotowe, kwiatowe i kolorowe kreacje Nikki Zimmerman wystarczyły, by cieszyć oczy do tego stopnia, że ​​Laura Smit nie wahała się opublikować na swoim Instagramie kilku zdjęć i filmów z wydarzenia. Mogłem wtedy cieszyć się pięknym ukrytym dziedzińcem Hôtel de L’abbaye Saint-Germain.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Życie rodzinne z dala od dżetów i brokatu

Kiedy nie bierze udziału w Tygodniu Mody w Paryżu, Laura Smit żyje z dala od blasku fleszy, w Cap Ferret, w Gironde. Tam wraz z mężem Rafaelem Lacre-Gavalem wychowała swojego dwuletniego chłopczyka Leo.

W wywiadzie dla magazynu ona » W lipcu ubiegłego roku Laura Smit opowiadała o swoim spełnionym życiu, z dala od ciekawskich oczu, w otoczeniu natury, ale także o swoim związku z modą i ubraniami…

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Przyrodnia siostra Davida Hallidaya wyjaśniła: „Kiedy nie masz pewności siebie, ubrania cię niosą. To jest jak gra. Pozwalają ci odważyć się na więcej rzeczy niż robisz w życiu, być bardziej prowokacyjnym”. „Dla mnie, która niekoniecznie sama siebie lubię, gdy efekt jest piękny, przyznaję, jest to trochę dziecinna przyjemność” – dodała kobieta, która przygotowuje się do reżyserii swojego pierwszego filmu fabularnego, thrillera psychologicznego. Prawie sześć lat.

READ  W obliczu wojny na Ukrainie branża gier wideo jest przykładem solidarności