Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

La Vuelta – Thar, Primus Roglic potępiają Freda Wrighta: „Sposób, w jaki nastąpił mój upadek, jest nie do przyjęcia”

Wszystko zawaliło się dla niego w jednej chwili, w tej Vuelcie. Primoz Roglic pożegnał swoje poczwórne ambicje we wtorek w Tomaris po tym, jak jego ciało zostało posiniaczone po upadku w finale 16. etapu, który właśnie wysadził. Trzy dni później 32-letni Słoweniec przemawiał w komunikacie prasowym swojego zespołu Jumbo-Visma, otwarcie krytykując postawę kolarza, który jego zdaniem jest odpowiedzialny za jego upadek.

Sposób, w jaki nastąpił mój upadek, jest niedopuszczalnyuważa zwycięzca Liège-Bastogne-Liège 2020. Nie wszyscy widzieli, co się stało. Upadek nie był spowodowany złą drogą lub brakiem bezpieczeństwa (w sesji) Ale z wrogim zachowaniemDzwoniąc do Freda Wrighta (Barhain-Victorius) i nie wyjeżdżając następnego dnia, Roglic uważa incydent za zmuszający do myślenia.

wycieczka po Hiszpanii

Śmiałość i krew: każdy Roglic skondensowany w cztery minuty

06.09.2022 o 20:19

Atakuj wtedy-gadina z Roglic, Mechanic Problem z Evenepoel: The Amazing Final na wideo

„Nie w ten sposób chcę, aby mój sport był kontynuowany”.

To nie powinno się zdarzyć, ludzie po prostu idą dalej, jakby nic się nie stało. Nie tak powinno być, nie chcę, aby mój sport trwał, chcę, żeby było jasne”, nalega na zwycięzcę trzech ostatnich edycji Vuelta.Richard Plug, dyrektor generalny Jumbo-Visma, z zadowoleniem przyjmuje list lidera:Cieszę się, że Primoz mówi. „

Mowa, która brzmi przemyślanie. Roglic w domu mówi, że czuje „troszkę lepiej„:”Umiem trochę chodzić, teraz jestem z tego zadowolony„Poświęcił czas na analizę sytuacji, zanim stał się zbyt mściwy”.Po upadku zajęło mi trochę czasu, aby zrozumieć. Zadawałem sobie pytanie: „Jak to możliwe?”Więc jego wniosek jest alarmujący.

Martwy cichy, halucynacyjny wniosek, Pedersen wciąż zwycięzcą: podsumowanie etapu szesnastego

„Hamuj i używaj mózgu”

Plug był współzałożycielem Safety Working Group, po incydencie pomiędzy Fabio Jacobsenem i Dylanem Groenwegenem podczas Tour of Poland 2020, o którym wspominał holenderski skład. Według niego: „Badania pokazują, że wrogie zachowanie powoduje jeden na dwa atakiStąd znaczenie zmiany sposobu myślenia.Powiedziałbym: „Zahamuj hamulce i użyj swojego mózgu”„.

Zjawisko to jest więc, zdaniem obu mężczyzn, ogólne. „Dziesięć lat temu doświadczeni zawodnicy biją na alarm, ponieważ młodzi kolarze okazywali mniejszy szacunek i podejmowali nieodpowiedzialne ryzyko.Notatki Richarda Pluga. Najmłodsi z wczoraj to „starsi” dzisiaj… i zawsze słyszymy to samo. To musi się zmienićWright nie zareagował na tę ostrą krytykę, ale formacja Bahrain-Victoria planowała odpowiedzieć komunikatem prasowym.

Wright nie rozumie Roglic Fall: „Nie jestem pewien, co się stało”

wycieczka po Hiszpanii

Roglic jest „ranny”, czy się poddaje? Środowa decyzja rano

06.09.2022 o 18:56

wycieczka po Hiszpanii

Roglic zatacza się do strefy końcowej, Evenepoel przychodzi do wiadomości

06/09/2022 o 17:23

READ  Sprawdź super niską cenę dla Lewandowskiego! - Sport.fr