Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kylian Mbappe przerwał milczenie po problemie z prawami do wizerunku

Co dalej z tą reklamą?

Zagroziliśmy, że spadniemy do Ligi Narodów B na dwa miesiące przed rozpoczęciem kolejnych mistrzostw świata, Drużyna francuska zaprezentowała podstawy (2:0) przeciwko słabej drużynie austriackiej. Wyraźnie dominujący przez cały mecz, ale długo niezdarni przeciwko Patrickowi Bentzowi, The Blues w końcu polegali na błysku genialnego Kyliana Mbappe, a Olivier Giroud podpisał 49. miejsce w trójkolorowej koszulce. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Didiera Deschampsa pokonali przeciwnika wieczorem i teraz wskazują na trzecie miejsce przed ostatnią powtórką, w niedzielę, przeciwko Danii. Znaleziony w strefie mieszanej, pod koniec spotkania napastnik Paris Saint-Germain logicznie powrócił do bardzo dobrego zbiorowego występu The Blues, zanim odpowiedział na ostatnie pytanie o… Prawa do wizerunku.

Przypominam, że zaledwie kilka miesięcy po swojej pierwszej przemowie na temat zarządzania prawami do obrazów bluesowych, Były zawodnik Monako ponownie odmówił udziału w grze medialnej dla głównych sponsorów drużyny Francji. Bardzo nagłośnione wydarzenie, które również skłoniło FFF do odpowiedzi poprzez ogłoszenie przeglądu umów dotyczących praw do wizerunku. „Po kluczowych wymianach w obecności francuskich dyrektorów reprezentacji narodowych, prezesa, trenera i dyrektora marketingu, Francuska Federacja Piłki Nożnej zobowiązuje się, tak szybko, jak to możliwe, do przeglądu umowy zawartej w prawach do wizerunku, które ją wiążą. FFF z przyjemnością pracuje nad linią Petycja o nowe porozumienie pozwoli mu zabezpieczyć swoje interesy, biorąc pod uwagę uzasadnione obawy i przekonania wyrażane jednogłośnie przez graczy.jako taka, instrukcja instancji.

Kylian Mbappe, rzecznik grupy zaangażowanej w jego sprawę!

Po długim pytaniu, w strefie mieszanej, po przekonującym zwycięstwie The Blues nad Austrią (2:0), Kylian Mbappe miał już odejść przed powrotem… Chętnie odpowie na ostatnie pytanie jednego z naszych kolegów w tej sprawie praw do wizerunku, mistrz świata 2018 poświęcił wystarczająco dużo czasu, aby wyjaśnić swoje podejście, przypominając, że cała grupa Francji poparła go w tej sprawie: „On (grupa, przyp. red.) zawsze był za mną, pewnie nie wiesz, ale zawsze był za mną. Od początku było to podejście zespołowe, jak powiedziałem swoim kolegom, nie miałem problemu z pójściem do z przodu sceny, walcząc o moich kolegów i jak powiedziałem, krytyka jest w porządku, jestem do tego przyzwyczajony. Nie zmieni to sposobu, w jaki gram ani żyję, a jeśli pozwoli zespołowi uzyskać chcą, to jest najważniejsze..

Sprawa klasowa została potwierdzona na początku tego tygodnia przez paryski Twierdząc, że spotkanie różnych aktorów trwało około trzydziestu minut. Przy tej okazji Hugo Lloris i Raphael Varane zauważyli, że The Blues wspierają Mbappe w swoim stylu, ponieważ niektórzy gracze mają takie samo podejście jak Bondenoa. Z drugiej strony, kolektyw o prawach do wizerunku, PSG #7, po raz kolejny był winny nadmiernego indywidualizmu, w czwartek wieczorem, przeciwko drużynie Ralpha Rangnicka. W każdym razie podstawy są w końcu podkreślone w porównaniu z prawie nieszkodliwym austriackim wyborem. w sprawie bojkotu, To już przeszłość Po porozumieniu z Francuską Federacją Piłki Nożnej, Mbappe i wszyscy zawodnicy trzech kolorów w końcu wzięli udział w sesji zdjęciowej w miniony wtorek. Plik jest zamknięty.

READ  Mercato | Mercato-Paris Saint-Germain: Dobra wiadomość dla Leonarda z Cristiano Ronaldo!