która godzina ? Który kanał telewizyjny?

Ponieważ jutro o 13:00 zmierzą się z FC Metz, Olympique Marsylia ma szansę na pozostanie na podium, jeśli wygra. O której godzinie i na jakim kanale telewizyjnym oglądać mecz?

Jutro o 13:00 Olympique de Marseille przywita Messinów trzynastego dnia turnieju. Jeśli wygrają, olimpijczycy będą mogli wrócić do RC Lens, zwycięskiego piątkowego wieczoru z szerokim wynikiem 4:0 przeciwko Troyowi. Jednak OM będzie musiał zwolnić swojego kapitana Bobę Kamarę, który zasłuży na mecz zawieszenia.

Ostatnia konfrontacja między tymi dwoma zespołami sięga ostatniego meczu 38. rundy zeszłego sezonu. Tego wieczoru zdarzył się oszałamiający scenariusz. Podczas gdy Messins otworzył wynik w dogrywce rzutem karnym Bulayi w 97. minucie, Marsylia odzyskała energię potrzebną do zdobycia wyrównania. O nowym rzucie karnym, tym razem Arika Milika w… 103. minucie! Strzał na bramkę zdobytą przez sędziego asystenta wideo, chociaż sędzia meczowy zagwizdał końcowy gwizdek…

Czas i kanał telewizyjny:

Spotkanie Olympique de Marseille i FC Metz, które otworzy niedzielne mecze, odbędzie się w 13:00 w Stade Vélodrome. Mecz będzie transmitowany na Amazon Prime Video.