Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

która godzina ? Który kanał telewizyjny?

Ponieważ jutro o 13:00 zmierzą się z FC Metz, Olympique Marsylia ma szansę na pozostanie na podium, jeśli wygra. O której godzinie i na jakim kanale telewizyjnym oglądać mecz?

Jutro o 13:00 Olympique de Marseille przywita Messinów trzynastego dnia turnieju. Jeśli wygrają, olimpijczycy będą mogli wrócić do RC Lens, zwycięskiego piątkowego wieczoru z szerokim wynikiem 4:0 przeciwko Troyowi. Jednak OM będzie musiał zwolnić swojego kapitana Bobę Kamarę, który zasłuży na mecz zawieszenia.

Ostatnia konfrontacja między tymi dwoma zespołami sięga ostatniego meczu 38. rundy zeszłego sezonu. Tego wieczoru zdarzył się oszałamiający scenariusz. Podczas gdy Messins otworzył wynik w dogrywce rzutem karnym Bulayi w 97. minucie, Marsylia odzyskała energię potrzebną do zdobycia wyrównania. O nowym rzucie karnym, tym razem Arika Milika w… 103. minucie! Strzał na bramkę zdobytą przez sędziego asystenta wideo, chociaż sędzia meczowy zagwizdał końcowy gwizdek…

Czas i kanał telewizyjny:

Spotkanie Olympique de Marseille i FC Metz, które otworzy niedzielne mecze, odbędzie się w 13:00 w Stade Vélodrome. Mecz będzie transmitowany na Amazon Prime Video.

OM – Metz i bieganie

Aby oglądać transmisje OM – Metz online, przejdź do platformy Amazon Prime Video.

Komentarz na żywo z meczu OM – Metz

Możesz śledzić transkrypcję tego meczu na żywo na naszej stronie internetowej www.footballclubdemarseille.fr. Na końcowym gwizdku prezentujemy również nasz program „Po meczu” na żywo na naszych kanałach Twitch i . youtube.

OM . grupa

Z tej okazji Jorge Sampaoli będzie musiał zrezygnować ze swojego felietonisty Boby Camary, który jest zawieszony na ten mecz.

Opiekun:

Mandanda, Ngapandouetnbu, Lopez

Obrońcy:
Balerdi, Amafi, Perez, Lirola, Caleta Carr, Saliba

środowiska:
Camara, Rungire, Gerson, Jay, Guendouzi, Payette, Harit, Targallin

READ  Konkurs Chopinowski w Warszawie, drzwi do błyskotliwej kariery młodych pianistów

Atakujący:
Luis Henrique, de la Fuente, Ding, Ander

Możliwy start XI

B Lopez

Saliba Alvaro PerezGuendouzi

Strażnik Radość

Umierający Payet Gersonposiadany przez

„Wszyscy są dostępni oprócz Camary” – Jorge Desio

„W tej chwili wszyscy są dostępni, z wyjątkiem Camary, która została zawieszona na ten mecz. Zobaczymy, czy powrót do zdrowia graczy przebiega dobrze. „Jorge Desio –