Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krzyczący Paul Barré halucynuje internautów

M6 wyemitowało półfinał „Top Chef” w środę 26 maja. Jeśli była presja, to napięcia też były dobre i rzeczywiste. Co więcej, Paul Barrett wywołał gwałtowny krzyk, który wywołał u internautów halucynacje.

Co za środa, 26 maja Odcinek 16 „Top Chef” był emitowany na M6. Wystarczy powiedzieć, że presja trwa od półfinałów The Cooking Show. Nadal rywalizowało trzech kandydatów: Matthias, Mohamed i Sarah. Indywidualnie każdy szef kuchni musiał wystawić rywalom wygodny test, aby spróbować zdobyć punkt do finału. Aby rozpocząć imprezę, Mohamed rzucił wyzwanie swoim rywalom: przygotowanie nadziewanego makaronu, szczególnie technicznego dania.

Za dużo „negatywów”

Dla Matthiasa nie ma presji, bo od sześciu miesięcy młody kucharz robił nadziewany makaron… Ale dla Sary było to bardziej skomplikowane. jego strona „Odmowa„Objął urząd, a kandydat nie miał inspiracji. Jak na początku przygody”.Najlepsi szefowie kuchniStraciła zaufanie do siebie i nie przestawała. „sukaZachowanie, które szczególnie denerwowało internautów. Dla subskrybentów Twittera Sarahniemożliwe”.

„Jak rozmawiasz z prezydentem?”

Jednak to, co najbardziej zszokowało Tweeta, to sposób, w jaki Sarah rozmawiała ze swoim szefem, Paulem Perretem… byli oburzeni jej „niegrzecznością”. Dla niektórych „nie ma na to miejsca w finale”.

„Nigdy w to nie wierzyłem”

Ponadto sekwencja, która nastąpiła, spowodowała halucynacje internautów. Paul Barré, który zwykle jest bardzo cichy, Złościłem się na Sarah. Zirytowany zachowaniem swojego kandydata, rzucił gwałtowny ryk, aby sprowadzić ją z powrotem na właściwy tor. Internauci nigdy nie widzieli gniewu Paula Bereta, on jest.Zine”.

„Dobra robota”

Ten krzyk Paula Paireta wywołał falę brwi na Twitterze, ale został szczególnie dobrze przyjęty przez internautów. Dla nich ta presja była ogromna. ”Zasługa”.

READ  Défilé du Nouvel an Chinois au Faubourg Saint-Honoré à Paris

współczucie

Z drugiej strony, inni bronili Sarah. Dla nich złość nie była tego warta, a Twittos współczuł młodej damie.

Jak widzieli widzowie, „negatywność” Sary była bezużyteczna, odkąd młoda kobieta wygrała test Mahometa! Zastępuje punkt, a koniec powoli formuje się przed nim.

Te treści mogą Cię również zainteresować: