Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Korsykańska firma na targach ISPO w Monachium

Korsykańska firma na targach ISPO w Monachium
Pierre Peretti w sobotę, 10 lutego 2018 o 19:20

Jedyni krajowi przedstawiciele marki Brubeck, Fabian Labalo i jego partner Zbigniew Kaźmierczak, mieszkają w Bastii i w ostatnim czasie mieli okazję uczestniczyć w największej wystawie plenerowej w Europie, Targach ISPO.Korsykańska firma na targach ISPO w Monachium

Korsyka w ostatnich latach nadal imponuje swoim rozwojem przedsiębiorczości. Powstaje wiele startupów, ale także inne, takie jak Probec w Bastii. Brubeck to pierwotnie polska firma specjalizująca się w odzieży do uprawiania sportów outdoorowych takich jak bieganie czy jogging. Założyła swój francuski oddział na Wyspie Piękności w Bastii.

Pomysłodawcą tego projektu jest Fabien Labalo. Szwajcarski inżynier zegarmistrzowski kilka lat temu zdecydował się wyruszyć ze swoim partnerem na Korsykę. Spotka się tam z polskim księgowym Zbigniewem Kaźmierczakiem. Podczas podróży do Polski obaj przyjaciele odwiedzili firmę Brubeck. „Marka przyciągnęła nas z wielu powodów, m.inwyjaśnia Fabian Lapallo. Przede wszystkim jest to firma europejska. Robi wszystko na miejscu dla swojej marki, ale także dla innych marek. Dlatego Brubeck ma doświadczenie i jest częścią zdrowego podejścia do ochrony środowiska, ponieważ firma preferuje zwarcia. »

Pod koniec sześciomiesięcznego okresu studiów projekt wydawał się wykonalny dla dwóch przyjaciół, którzy zostali partnerami w rozwoju francuskiego oddziału Brubeck. Marka posiada zatem witrynę sprzedaży online, ale jest także obecna w ponad stu punktach sprzedaży dzięki dystrybucji komercyjnej powierzonej firmie GBF France z siedzibą w Cervione. Warto zatem zauważyć, że rozwój marki krajowej odbywa się w całości z Korsyki!

Fabian Labalo miał niedawno okazję zostać zaproszony na ISPO w Monachium, największą wystawę plenerową w Europie odbywającą się w dniach 28–31 stycznia, która gromadzi 2800 wystawców i 84 000 profesjonalistów ze 120 krajów zajmujących się sportami na świeżym powietrzu. „To okazja do poszerzenia swojej sieci kontaktów zawodowych i poznania kupców, a także prasy specjalistycznej. Korsyka jest bardzo dobrze przyjęta na tego typu wydarzeniach. Czy to ze względu na zmienny klimat, czy różnorodność krajobrazu łączącego góry i morza, Korsyka budzi zainteresowanie Zostaliśmy dobrze przyjęci. Mamy nadzieję nadal rozwijać Brubeck we Francji i uczynić z niego podstawową markę.

READ  George Friedman: Teraz jest jasne, że Białoruś jest satelitą Rosji