Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kompletny program na niedzielę 1 sierpnia po francusku

Nawet bez Usaina Bolta, a nawet bez Christopha Lemaitre’a nawet za zamkniętymi drzwiami, spotkanie jest wciąż wyczekiwane, jedno z największych wydarzeń dwóch tygodni olimpijskich. Czas w Tokio. Niedziela 1 sierpnia, godzina 14:50 Ośmiu najszybszych biegaczy na świecie, bieg po linii prostej – w zasadzie – w niecałe 10 sekund przez najszybszego.

Kolejne trzy finały w lekkiej atletyce W tym dziewiątym dniu zawodów: waga kobiet (03:35), wzrost mężczyzn (12:10) i triathlon kobiet (13:15). W pływaniu jest pięć W programie, z jednym z innych bardzo wyczekiwanych momentów podczas Letnich Igrzysk: mężczyzn na 50 m stylem dowolnym (3:30). Następnie odbędzie się 50 m stylem dowolnym kobiet (03:37), 1500 m stylem dowolnym mężczyzn (03:44), sztafeta 4×100 m stylem zmiennym kobiet (04:15) i sztafeta 4×100 m stylem zmiennym mężczyzn (04:36).

We Francji rozpocznie się noc olimpijska golf I czwarta i ostatnia runda dla mężczyzn (00:30). Będzie też nocą Darmowe BMX Z singlami kobiet o 3:10 i singlami mężczyzn o 4:20. Wcześnie rano pobrano dwa testy na bariera Wydają swój werdykt: lasery dla mężczyzn (7:33) i lasery dla kobiet (8:33). Pomiędzy nimi rozpocznie się skok z wyskoku na 3 m (8h00) kobiet.

w programie porannym, Pięć finałów aparatowych w gimnastyce artystycznej : piętro męskie (10:00), sklepienie damskie (10:45), koń z łękiem męskim (11:44), nierówne kraty damskie (12:27). Wniosek w Ogrodzenie Męska drużyna foliowa jest oczekiwana o godzinie 12.50. Jak poprzednio dla kobiet o wadze -76 kg w Podnoszenie ciężarów (12,50 m). Finał singla kobiet Badminton Zaczyna się o 13:30. Odkryj kompleksowy program.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2021: Harmonogram na niedzielę, 1 sierpnia

Gry sportowe :
02 Q10: Młotek kobiet (kwalifikacje)
2:40: 3000 m przez płotki kobiet – pierwsza runda
02:50: Wzrost Kobiety (Kwalifikacje)
03:35: Ostateczna waga kobiet
15:45: 400 pierwsza runda mężczyzn
12:10: Finał wzrostu mężczyzn
12:15: 100 m mężczyzn – półfinał 1
12:23:100 m, mężczyźni – półfinał 2
12:31:100 m, mężczyźni – półfinał 3
14h 50: Finał na 100 m mężczyzn
12:45: Bieg na 100 m przez płotki kobiet – półfinał 1
12:53: Bieg na 100 m przez płotki, kobiety – półfinał 2
13:01: Bieg na 100 m przez płotki kobiet – półfinał 3
13:15: Finał trójskoku kobiet
13:25:800 m, mężczyźni – półfinał 1
13:35: 800 m półfinały mężczyzn 2
13:45: 800 m, mężczyźni – półfinały 3
14:05: Bieg na 400 m przez płotki, mężczyźni – półfinał 1
14.15: Bieg na 400 m przez płotki, mężczyźni – półfinał 2
14:25: 400 m przez płotki, mężczyźni – półfinał 3

READ  NOK zatwierdził grant Lakh w wysokości 20,21 Rs na podróż Vinesha Phogata do Europy

Badminton :
06:00: Półfinały gry pojedynczej mężczyzn
13:30: Mecz singla kobiet o trzecie miejsce
13:30: Finał singla kobiet

baseball:
05:00: ostateczna 8s
12:00: finał 8s

Koszykówka (pierwsza runda):
Godzina 03:00 – Grupa A: Kanada – Hiszpania, kobiety
6:40 – Grupa C: Argentyna – Japonia, mężczyźni
10:20 – Grupa C: Hiszpania – Słowenia, mężczyźni
14:00 – Grupa A: Korea Południowa – Serbia, kobiety

Siatkówka plażowa:
02:00: ósme finały kobiet
15:00: Mężczyźni 1/8 finału

Freestyle BMX:
03:10: Finał singla kobiet
4:20: Finał gry pojedynczej mężczyzn

boks:
04:00: muchy ćwierćfinałowe, kobiety (51 kg)
04:30: ćwierćfinały indyków (57 kg) mężczyzn
5:03: Półfinały mężczyzn (69 kg)
05:18: średniozaawansowany, mężczyźni (75 kg) ćwierćfinały
5:51: Waga półciężka (81 kg), mężczyźni – półfinały
6:06: Waga ciężka mężczyzn (+91 kg) ćwierćfinały
11:03: Półfinały mężczyzn (69 kg)
11:51: Waga półciężka (81 kg), mężczyźni – półfinały

Równanie:
00:45: Zawody biegowe dla singli

Ogrodzenie:
02:00: Folia dla męskich drużyn

golf:
12:30: Wyścig indywidualny mężczyzn na czwartym i ostatnim okrążeniu

gimnastyka artystyczna:
10:00: Finał Sol mężczyzn
10:45: Finał krypty kobiet
11:44: Finał Gardła Konia Panowie
12:27: Finał asymetrycznych sztang kobiet

Podnoszenie ciężarów:
12 Q50: -76 kg kobiet finał

Piłka ręczna (pierwsza runda mężczyzn):
02:00 – Grupa B: Portugalia – Japonia
04:00 – Grupa II: Egipt – Bahrajn
7:15 – Grupa A: Hiszpania – Argentyna
9:15 – Grupa A: Norwegia – Francja
12:30 – Grupa A: Niemcy – Brazylia
14:30 – Grupa B: Dania – Szwecja

hokej na trawie:
2:30: Ćwierćfinały
5:00: ćwierćfinały
11:30: ćwierćfinały
14:00: ćwierćfinały

natknął się na:
11:15: Półfinały mężczyzn w zapasach grecko-rzymskich (60 kg)
11:35: Półfinały mężczyzn w zapasach grecko-rzymskich (130 kg)
11:55: Półfinały kobiet (76 kg) stylem dowolnym

READ  Dla Słowacji kultowym graczem pozostaje Marek Hamsik

pływanie :
03:30: Finał 50 m stylem dowolnym mężczyzn
03 Q37: finał na 50 m stylem dowolnym kobiet
3 Q44: finał na 1500 m stylem dowolnym mężczyzn
4:15: Sztafeta kobiet 4 x 100 m stylem zmiennym
4 x 36: finał sztafety 4 x 100 m stylem zmiennym mężczyzn

Nurkować:
08:00: Finał skoku na 3 m kobiet

Tenis ziemny :
05:00: Finał singla mężczyzn
5:00: Podwójny finał kobiet
05:00: Finał gry podwójnej mieszanej

Tenis stołowy :
03:00: Drużyny męskie 1/8 finału
03:00: Drużyny kobiet 1/8 finału

strzelać :
01:30: Pistolet na 25m szybki ogień, panowie

bariera :
05h 05: 470 Regaty kobiet
5:05: Nacra 17. Regaty mieszane
05h15: regaty 470 mężczyzn
07:33 męski finał laserowy
8:05: fińskie regaty mężczyzn
8:33: Finał laserowy dla kobiet

Siatkówka (pierwsza runda mężczyzn):
02:00 – Grupa A: Polska – Kanada
4:05 – Grupa B: Brazylia – Francja
7:20 – Grupa B: Rosja – Tunezja
9:25 – Grupa A: Włochy-Wenezuela
12:40 – Grupa A: Japonia – Iran
14:45 – Grupa B: USA – Argentyna

Piłka wodna (pierwsza runda kobiet):
07:00 – Grupa II: Węgry – Chiny
8:30 – Grupa A: Holandia vs Kanada
11:20 – Grupa B: Rosja – Japonia
12:50 – Grupa A: Australia – RPA

Redakcja poleca