Kolejna perełka Riwiery Allianz, mecz pełen zwrotów akcji

Karta dla McCaudy’ego, a nie trójka dla Delort

Rzut karny był niedaleko Nicei, a Guessans został umieszczony na ziemi na drugim końcu powierzchni greenów. Wtedy rzut wolny z Delort tym razem nie trafia na bramkę.

Najnowsze zmiany dla Aiglons i Stephanois

Gdy Nice zrobił przerwę, a Boudaoui zwolnił Aiglona, ​​zastąpił go teść Bouangi. Dla Ness Stengs i Amavi zajęli miejsce Barda, rejestratora i Kluiverta.

Ooh Boudawiyi, 2-4 wzniosły!!!

Eglons wyróżnia się nieco bardziej dzięki świetnej bramce El Boudaoui!! Nowy zawodnik, na swojej pierwszej piłce, ma idealną równowagę na półkuli z 20 metrów w prawo. Kula, lekko przekrzywiona, osadza się w przeciwległym oświetlaczu, jest super!!

Podwójna zmiana na Niceę?

Schneiderlin i Boudawi wchodzą w prawo i wychodzą z Ibrahimi. Gra jest mniej rytmiczna i przerywa ją wiele alternatyw.

Obrona Aiglonów jest skuteczniejsza

Symbol całkowitej zmiany w tym meczu, ten licznik doskonale prowadzony przez bramkarza Saint-Etienne. Przez 50 minut Niçois miał trudności z występem w tym sektorze.

Zmiany po obu stronach

Dla świętego Kamara ustępuje miejsca Mowaffaqowi, a Theeb wchodzi na miejsce Macona. Po stronie Nicei Guerry został zastąpiony przez Guessand.

Zrewitalizowane Orły

Bardzo nieszkodliwi w pierwszym okresie, Niçois odwrócili się i byli niebezpieczni w każdym ze swoich ataków.

stan : schorzenie

Saint-Etienne straciło 73 gole w tym sezonie w pierwszej lidze, co jest najwyższym wynikiem w jednym treningu od 1958-59 (73).

Uzdrów Kamarę! (2-3)

Obrona Nicei mocno wepchnęła piłkę w oś. Bez pytania Camara wystrzeliwuje piłkę z prawej strony, którą Benitez będzie ścigał kosztem dobrego nurkowania!

podwójna zmiana santa

Nordin idzie do Crivelli, Boudebouz do Aouchiche. Dobraz próbuje pozbyć się swoich zawodników, którzy byli w wodzie od kilku minut.

To dwunasty i trzynasty gol Delorsa w tym sezonie, który strzelił dwa gole w ciągu dwóch minut, co jest bardzo ważne!

Znowu DELOOOORT, miły napastnik, 3-2!!!

To totalne szaleństwo, Aiglonowie są na szczycie dzięki słabości Delort!! Kluivert znajduje się z tyłu obrony po prawej stronie i służy swojemu koledze. Delort cicho kończy zadanie ostrym i drugim golem w dwie minuty!!

Kościelna Kula Chaosu, 2-2!!!

Nice odwraca wszystko i przechwytuje dzięki Delortowi, świetnemu strzelcowi bramek! Błąd Youssefa i bardzo ciekawy rzut wolny dla mieszkańców Nicei. Na 20 metrach Delort błyszczy z prawego środka potężnym strzałem. Zaskoczony Bernardoni nie udaje się odepchnąć i zostaje uderzony!!

Na żółto dla Mangala Allianz Riviera odzyskuje głos

Podczas gdy Mangala został ostrzeżony przed żółtym kolorem, Niçois zyskał pewność siebie i był w stanie tworzyć lepsze sekwencje. Ta energia odnawialna nie została jeszcze potwierdzona, ale Allianz Riviera znów w nią wierzy!

Fajny cel, który wszystko powstrzymuje, 1-2!!

Jak zaskakujący jest ten cel Barda! Zaczynając z daleka, lewa strona zatapia się w powierzchni, z dala od środka w lewo. Z bardzo ciasnego kąta udało mu się trafić i strzelić za pomocą przeciwnego słupka! Bernardoni powinien był lepiej sobie radzić na swojej bliskiej pozycji.

READ  Francja - Maroko | 9 bramek, w tym: Giroud - Mbappe, takiego nie widzieliśmy od dwudziestu lat

Suchy strajk Bwanja

Początek drugiej połowy Aiglons kruchy, aseptyczny nadal dominujący. A przy każdym odbiciu zielenina gryzie. Bwanga testuje Beniteza spoza pola, a bramkarz podnosi w dwóch etapach.

Straszna piosenka z Ultra Nice w kierunku Sala

W dziewiątej minucie środowego spotkania pomiędzy Niceą i Saint-Etienne, Ultras Nice przekształciło piosenkę na cześć Emiliano Sala, który w tej minucie gry jest zwykle śpiewany w Nantes i Bordeaux. „To Argentyńczyk nie pływa dobrze, Emiliano jest pod wodą” – skandowali fani Nicei, odnosząc się do tragicznego wypadku lotniczego, w którym Argentyńczyk zginął w styczniu 2019 roku.

Znowu jesteśmy w Allianz Riviera! (0-2)

Brak zmiany nuty podczas odpoczynku, zostawiamy to samo.

Idealne ujęcie zieleni podczas przerwy

Zdumieni Stéphanoisem bez basenów i podołającym zadaniu, Nice walczą w swoim ogrodzie w tym ważnym meczu w wyścigu o Europę. Pierwsza odmowa, VAR (13) przyznał gola Denisowi Bouangi, zanim Zidou wysłał Youssef Iglones wspaniałym strzałem przed końcem pierwszej połowy (45 + 5). Jeśli wynik się utrzyma, Sainté zrobi krok w kierunku jego zachowania, a Bordeaux zawładnie Ligue 2.

Youssef, co za gol, 0-2 dla Zielonych!!!

Anti-flicker Sainté, który tak bardzo boli w tym dodatkowym czasie! Wystrzelony głęboko w prawą stronę przez Bouangę, Boudebouz zajmuje doskonałą pozycję w dalekim słupku, gdzie Youssef nie spieszy się, by wznowić niepowstrzymany strzał z lewej strony w drugą stronę, małą siatkę, to jest piękne!

bezbronne orły

Kolejny rzut wolny dla Nicei, tym razem z prawej strony w przeciwną stronę. Kluivert nadal rządzi, ale Silva jest na dobrej drodze. Aiglony wracają do zdrowia, ale nie mogą znaleźć wygodnej pozycji strzeleckiej.

Dodatkowy czas

Sześć dodatkowych minut ogłoszonych przez czwartego urzędnika.

Karton dla Daniliuc

Po lewej stronie znajduje się duża strefa buforowa między Daniliucem a Silvą. Niçois interweniował w niewłaściwym momencie, blokując kontratak, i otrzymał logiczną żółtą kartkę.

Gol został odrzucony Mina

Rzut wolny w pobliżu dotyku po lewej stronie dla Kluivert. Dośrodkowanie Holendra jest bardzo dobre w kierunku strefy zagrożenia za obrońcami, gdy Kluivert wyszedł, aby strzelić głową. Ale jego gol nie jest dozwolony na spalonym, więc tym razem nie powinno być większych wątpliwości.

Żółta kartka dla Masona

Saint-Etienne, decydujące podanie w meczu otwarcia, jest pierwszym graczem, który został ostrzeżony o samotności na Bardzie w pobliżu linii bocznej.

Mangala nie może znaleźć ramki

W zawieszonym ataku, po rzucie wolnym uzyskanym z 40 metrów, Mangala szuka obszaru. Zielony obrońca bierze ten dośrodkowanie głową, ale nie kontroluje piłki na tyle, by ją przerzucić.

READ  Dlaczego nie możemy porównywać Mbappe do sprinterów

Al-Juiri jest niedostępny

Przeciwko systemowi trzech obrońców greenów, Niçois szuka dużo powietrza za plecami ostatniej linii Saint-Etienne. Valniswa brakuje dokładności w tej dziedzinie, podczas gdy Al-Ghawiri nie istnieje.

luźna koszulka na ramię

Zabawa zatrzymała się, a Kamara wciąż leżała na podłodze, trzymając go za ramię. Stefano boleśnie wstaje.

głowa delort

Ness wcisnął pedał gazu i przejął kontrolę. Gra skręca w lewo, gdy Bard dobrze przechodzi. W strefie Delort odwraca głowę do tyłu, nie mając siły, by niepokoić Bernardone.

Saint-Etienne ma przed tym dniem 31 punktów po 35 meczach Ligue 1 w tym sezonie, najniższa suma na tym etapie rozgrywek z 3 punktami do wygrania.

stadion rozpoczęty

Potrzeba było Saint-Etienne, aby obudzić Allianz Riviera, który wydał potężną piosenkę. Coś, co ponownie zmotywuje Aiglonów, którzy tego potrzebują.

Wielki bałagan na dachu Saint-Etienne

Bernardoni jest zachwycony, widząc to ożywienie zmiażdżone przez Leminę, nieoprawione po bardzo pomieszanej sekwencji na jego pokładzie. Obrona Sainté działa dobrze.

Wyglądał uroczo, oczekiwana reakcja

Rodzina Eglonów z pewnością nie spodziewała się takiego początku, nie mówiąc już o Galtirze. Trener Nicei dużo wiercił się przed ławką, próbując potrząsnąć swoimi zawodnikami, którzy zaczynają cierpieć.

VAR osiąga cel, BOUANGA strzela na zielono, 0-1!!!

Po długiej chwili wahania Pan Bouquet w końcu potwierdził bramkę Bouangi, która nie była spalonym po dośrodkowaniu Macona. Jest rozgrywany kilka centymetrów dalej, ale Zieloni otworzyli wynik!!

Cel banja jest niedozwolony

Po potężnym dośrodkowaniu Masona z prawej strony, Bwanga rzucił się na bliższy słupek i wbił piłkę głęboko w pierś. Został odrzucony za spalonego przez atakującego.

Kara za jego język? (0-0)

W tym gorącym akcie wstała cała Rada Zielonych. Po nowym kontuarze na dachu Beniteza wybucha pożar. Po długim chaosie Dante przeszkadza stopom Podebouze, który upada, ale sędzia nie wskazuje błędu! Wydaje się to logiczne.

Delort miał świetną okazję

Brahimi jest bardzo obecny na początku meczu, a teraz znajduje się na lewym pasie do przekroczenia. Jego niską piłkę przejął z lewej flanki kilka metrów przed bramką Delort, ale napastnik został zablokowany w polu przez Mangalę.

Daniliuc . infiltracja

Znaleziony na osi Brahimi skręca w prawo i głęboko uwalnia Daniliuca, który zajął jego pas. Austriak ciekawie dośrodkował w kierunku Delorta, ale po podaniu Brahimiego był na spalonym.

Pierwsza próba Greena

Riwiera Allianz była w pierwszych minutach tak cicha jak katedra, a mieszkańcy Nicei wzięli sprawy w swoje ręce, ale otrzymali odpowiedzi. Bwanga, pod koniec tego blitzkriegu, uderza z lewej strony na Beniteza.

READ  Do słownika trafia dziesięć nowych słów

Jedźmy do Nicei! (0-0)

To Stefano rozpoczął ten późny mecz w 36. dniu L1!

Początek jest nieunikniony!

Gracze wchodzą na Allianz Rivera Meadow w towarzystwie sędziego Rudy Bouqueta.

Pięć bramek w ostatnich 9 meczach Andy’ego Delorta to drzewo, za którym kryje się dżungla: Nicea w ostatnich tygodniach słabnie w ofensywie, dopiero dziewiętnasty atak w turnieju w 2022 roku (15 bramek). Tylko Metz wypadł gorzej w tym okresie (11).

Nice-Sainté może zadecydować o losie… Bordeaux

Po przegranej w miniony weekend w Angers (1-4), Girondins de Bordeaux będzie uważnie śledzić ten mecz. Zwycięstwo Stéphanoisa nad murawą Aiglons zadecyduje o losie Bordelais, który w przyszłym sezonie powróci do Ligue 2, po raz pierwszy od sezonu 1991-92.

Galtier chce, aby gwarancje od Ineos patrzyły w przyszłość

Zirytowany i sfrustrowany po przegranym finale, Christophe Galtier dał jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie trenerem Nicei w przyszłym sezonie na takich samych warunkach, jakie zaoferowano mu w tym roku. Bohaterski francuski trener uważa, że ​​nie ma dziś siły roboczej, która mogłaby sprostać ambicjom właściciela Ineos.

Sainté również odgrywa dużą rolę

Cztery dni po przegranej finale Pucharu Francji z Nantes, Nice będzie mściwym przeciwnikiem Santé, który walczy o przetrwanie i będzie próbował zrobić coś wielkiego. Sukces Zielonych pozwoliłby ASSE, o trzy punkty przewagi nad Metzem (19), powrócić do równej liczby punktów z Lorientem (17).

Les Aiglons wciąż w wyścigu o C1

Szóste miejsce we francuskiej Premier League, OGC Nice jest obecnie poza europejskimi pozycjami, ale wciąż jest w wyścigu o kwalifikacje do Ligi Mistrzów. Aiglonowie mogą wrócić na czwarte miejsce i wyprzedzić Rennes, jeśli wygrają. Co więcej, do podium będą tylko dwa punkty.

Boudebouz woli kompozycję od Saint-Etienne do Aouchiche

Bernardoni – Mangala, Mukodi, Sue – Mason, Camara, Youssef, Silva – Bodebouz (okładka) Norden, Bwanga.

Saint podróżuje bez dwóch zawieszonych zawodników: Wahbi Khazri i Lucasa Gorna-Dawatha. Yvan Neyou i Timothée Kolodziejczak zostali usunięci z grupy.

Piękna kompozycja, z duetem Delort-Gouiri na czele, ale bez Amavi

Benitez – Danieluk, Todibo, Dante (kapelusz), Bard – Ibrahimi, Rosario, Limina, Kluivert – Delort, Guerre.

Khafrin Thuram, jeden z kluczowych pomocników Nicei, został zawieszony. Youssef Attal i Alexis Claude Morris zostali ranni.

Dzień dobry wszystkim !

Witamy na naszej stronie, aby śledzić na żywo komentarz na temat spotkania OGC Nice i AS Saint-Etienne, późnego meczu 36. dnia Ligue 1. Rozpoczęcie zaplanowano na 19:00!