Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bojownik Jan Blachovich atakuje Władimira Putina, chce „postawić go na swoim miejscu”

W przeddzień starcia z Aleksandrem Rakiciem w UFC w sobotę 14 maja Jan Blachovich nie szczędził Władimira Putina w rozmowie z New York Post.

Jan Blachovich W sercu nowości. znak209 to się stanie W najbliższą sobotę 14 maja Zmierzy się z zawodnikiem MMA Aleksandar Rakić. Pojedynek, który powinien pozwolić mu na powrót po utracie tytułu wagi półciężkiej na rzecz Glovera Teixeiry w październiku zeszłego roku. W rozmowie z Poczta w Nowym Jorku Na marginesie walki Polak skorzystał z okazji, aby celowanie Władimir Putin.

Blachowicz marzy o walce z Władimirem Putinem

Ponieważ jego kraj przyjął miliony ukraińskich uchodźców, Blachovich został zapytany, z kim chciałby się spotkać w każdym wieku. „(Władimir Putin„39-letni sportowiec został zwolniony”.Pokażę mu to, co chce zobaczyć cały świat, chcę go postawić na jego miejscu”.

Mocne słowa praktyka mieszanych sztuk walki, który podąża za słowami ukraińskich bojowników, którzy przeciwstawili się rosyjskiemu prezydentowi. Władimir i Witalij KliczkoI Wasyl ŁomaczenkoI Jarosław Amosowwielu sportowców, którzy od 24 lutego i rozpoczęcia konfliktu stanowczo sprzeciwiali się lokatorowi Kremla.

„Chciałbym, żeby to szaleństwo się skończyło.”

Był agresywny wobec głowy państwa, Jan Blachovich był też zaciekły wobec sowieckich sił zbrojnych. Podczas pobytu w Polsce bojownik zmierzył się z losem narodu ukraińskiego, gdzie opowiada:

Wielu Ukraińców ucieka do Polski. Staramy się im pomóc. Mieszkają w naszych domach. Pomagamy im w każdy możliwy sposób. Każdego dnia budzisz się i pierwszą rzeczą, którą robisz, jest połączenie z Internetem, aby dowiedzieć się, co się stało. Ale na Ukrainie są dobrzy i robią dobrą robotę. Nikt nie spodziewał się, że będą się bronić z taką siłą. Rosja, tam zabijają dzieci i kobiety. Nie są żołnierzami. Są zabójcami. Mam nadzieję, że to szaleństwo się skończy.

READ  Sezon Reese Healey może się skończyć