Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Knights of the Zodiac jest lepsze niż Dragonball Evolution?  Recenzje widzów spadły!  Nowości kinowe

Knights of the Zodiac jest lepsze niż Dragonball Evolution? Recenzje widzów spadły! Nowości kinowe

Rycerze Zodiaku, filmowa adaptacja popularnego anime promowanego przez Dorothy’s Club, przekonali widzów AlloCiné?

Rycerze Zodiaku, adaptacja kultowej serii o tej samej nazwie, czy cierpi na Syndrom Ewolucji Dragonball? Z oceną AlloCiné 0,8 na 5, film z 2009 roku jest jednym z najgorszych dzieł kinowych według widzów (średnia obliczona na podstawie 8181 ocen).

Ze swojej strony Rycerze Zodiaku wypadają lepiej z 1,8 gwiazdkami na 5 (średnia przerwana o godzinie 12:00 25 maja 2023 r.) Na 80 ocen widzów. Jeśli chodzi o krytykę, internauci AlloCiné są podzieleni co do adaptacji dzieła stworzonego przez Masami Kurumada.

„Poszedłem do kina ze strachu, że zobaczę Dragonball Evolution bis. W końcu nie jest tak źle”Komentarze Damiena Molme.

Ze swojej strony ma to Flower0478 „Znalazłem oryginalną historię, chociaż myślę, że brakuje jej czegoś, co czyni ją równie niesamowitą jak manga”.

„Knights of the Zodiac to film, który mnie urzekł i jestem fanem oryginalnego dzieła, dzięki surowemu podejściu i ryzykownej wierności uniwersum stworzonemu przez Masami Kurumada.

Reżyser zrobił poważny krok w adaptacji tej popularnej animowanej serii. Po mistrzowsku udało mu się uchwycić istotę historii, jednocześnie nadając jej nutę nowoczesności.myśli Cedrik Marin.

Kyu F broni także polskiej adaptacji Tomka Bagińskiego: „Knights of the Zodiac to film, który spotyka się z nieuzasadnioną nienawiścią tylko dlatego, że chce być inny. Efekty specjalne z pewnością nie pasują do filmu, a pośrodku jest miękki brzuch, ale przed nami świetna zabawa ”.mówi ten widz.

Świetnie się bawiliśmy oglądając Les Chevaliers du Zodiaque.

Dla Asclepios91, film jest doskonałą niespodzianką.Możemy lamentować nad wznowieniem ram narracyjnych pierwszej części okropnej serii w CGI Netflix, ale czyni to cud, poprawiając ją.

Wtedy autorzy zdali sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie stworzyć 4 bohaterów w 2 godziny, więc skupiliśmy się na Seiyi. Wyświetlanie pancerza fizycznego nie jest tak „skórzane”, jak na ekranie mojego komputera, a renderowanie Kosmosu i technologii specjalnych jest doskonałe. „

READ  Kim jest detektyw Forrest? Wyjaśnienie nowego serialu Netflix

„Bardzo dobra rozrywka, spodziewałem się gry podobnej do Dragonball Evolution i miałem prawo do świetnej niespodzianki. Chciałbym kontynuację”, podkreślać Jan M.

Jeśli ani Rycerze Zodiaku nie wydawali się ogłoszoną katastrofą, ani drugim zwrotem akcji Dragonball, niektórym widzom wcale się to nie podobało:

„Szkoda. Sony podpisuje kontrakt z najgorszym tanim filmem od dłuższego czasu. Nikt nie wierzy w ten film i go nie widać”. – Jeana Bastiena Lindry’ego.

„Ten film to morderstwo z premedytacją z naszego dzieciństwa. Szalone efekty specjalne, fałszywy scenariusz, który nie szanuje mangi, aktorstwo z serii B. Zasługuje na proces w sądzie”. – Cole_ 92.

Ten film to morderstwo z premedytacją w naszym dzieciństwie. Kiepskie efekty specjalne, pseudoscenariusz.

„To gorsze niż wszystko, co sobie wyobrażałem! To niewiarygodne, jak nic nie jest w porządku! Wyszedłem przed końcem. Przepraszam, ale nie mogłem tego dłużej znieść! To było za dużo! Nanar stratosferyczny, jakiego widziałem w życiu ”. – H@n_Solo

To nie ma nic wspólnego z Rycerzami Zodiaku (Saint Seiya), nie te same zbroje, nie te same postacie, nie ta sama historia, kiepska muzyka, aktorzy z ostrygową charyzmą, efekty specjalne z innej epoki, choreografia godna Seria Z z lat 80., katastrofa bez najmniejszego szacunku dla pochodzenia. -Leo Dis

Podczas gdy niektóre reakcje są dość ostre, inne są bardziej subtelne, jak możesz zobaczyć na naszej stronie Recenzje widzów. Film wyraźnie nie podąża ścieżką Dragonball Evolution, której negatywne recenzje były jednomyślne.

Dla przypomnienia, Rycerze Zodiaku podążają za Seiyą, nastolatką o silnej osobowości. Brał udział w bitwach, aby zarobić na życie na ulicach, szukając porwanej siostry.

Podczas walki zostaje przypadkowo zwrócony przez nieoczekiwane mistyczne moce i zostaje wrzucony do królestwa, w którym spotka rycerzy w zbrojach, czerpiących moc ze starożytnych magicznych treningów, oraz Atenę, wskrzeszoną boginię, która potrzebuje jego ochrony.

READ  HARMAN uzyskuje aprobatę 3PL dla certyfikatów Android Auto Projection (AAP) i tym samym zwiększa możliwości wyświetlania dla podłączonych pojazdów w Europie

Jeśli ma przeżyć, będzie musiał zmierzyć się ze swoim losem i poświęcić wszystko, by zająć należne mu miejsce wśród rycerzy zodiaku.