Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Sposób na pożegnanie”: ten znak otrzymała Aveda, synowa Tiny Turner, tuż przed ogłoszeniem jej śmierci

„Sposób na pożegnanie”: ten znak otrzymała Aveda, synowa Tiny Turner, tuż przed ogłoszeniem jej śmierci

Pojawiając się na planie Touche, a nie na moim poście omawiającym śmierć jej byłej teściowej Tiny Turner w czwartek 25 maja 2023 r. na C8, Afida Turner ujawniła, że ​​otrzymała wskazówkę od piosenkarki na krótko przed tym, jak uznano ją za zaginioną.

środa 24 maja 2023 r Ta smutna wiadomość pogrążyła światowy przemysł muzyczny w żałobie. W tym dniu legenda amerykańskiej piosenki Tina Turner Zmarł w wieku 83 lat. „Tina Turner […] wschód Umarł spokojnie w swoim domu w Küsnacht w Szwajcarii w wieku 83 lat po długiej chorobie. Wraz z nią świat traci muzyczną legendę i ikonęKomunikat prasowy transmitowany przez brytyjską telewizję wiadomości z nieba. „Swoją muzyką i nieskończoną pasją do życia przyciągnęła miliony fanów na całym świecie i zainspirowała przyszłe gwiazdy.Ze swojej strony wskazała oficjalna wersja zmarłego piosenkarza.

Wkrótce po ogłoszeniu jego śmierci, Była synowa Tiny Turner opublikowała wzruszający hołd na swoim koncie na Instagramie. „Właśnie o tym mówiłem pięć minut przed przyjazdem do Nicei. Jak bardzo kochała południe Francji. Spoczywaj w pokoju macocho z Ronniem i CraigiemAveda Turner napisała, że ​​podczas swojego występu w kultowym reality show Loft Story, emitowanym na antenie M6 na początku 2000 roku, ujawniła publicznie: Avida Turner Była żoną najmłodszego syna Tiny Turner, Ronniego Turnera, przez dziesięć lat. Ten ostatni niestety zmarł w 2022 roku. Ze swojej strony najstarszy syn Tiny Turner, Craiga TurneraPopełnił samobójstwo w wieku 60 lat w 2018 roku.

Avida Turner: Kiedy przybyła na lotnisko w Nicei i mieszkała obok, jej duch tam był

czwartek 25 maja 2023 r Avida Turner była gościem Cyrila Hanouneha w Touche pas à mon poste, transmisja na żywo na C8. Podczas swojego pobytu na planie talk show była synowa Tiny Turner w szczególności ujawniła, że ​​otrzymała sygnał od piosenkarki na krótko przed ogłoszeniem jej zniknięcia. „W tamtym momencie byłem w szoku. płakałem. Wtedy już wiedziałem, że jest naprawdę chora. Rozmawiałem z nią potem i dokładnie 27 minut później dostałem wiadomość. Więc myślę, że kiedy dotarła na lotnisko w Nicei i mieszkała obok, jej duch tam był. To był sposób na pożegnanie się ze mną— powiedziała Avida Turner.

O autorze

Klemens Machito Pasjonat sportu, zwłaszcza piłki nożnej, koszykówki i zapasów (dzięki Canal +!), Koh-Lanta jest dla mnie podstawowym programem we francuskiej telewizji. W przeszłości byłem również zapalonym widzem Star Academy na TF1, ale także sobotniej trylogii na M6. Dziś świat mediów nie ma już dla mnie żadnych tajemnic… albo prawie.