Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hervé Renard wzruszał się, gdy mówił o swojej matce

Hervé Renard wzruszał się, gdy mówił o swojej matce

Oglądaj kanały beIN Sports

Oglądaj kanały beIN Sports

Przed mundialem 2022 Polska – Arabia Saudyjska Hervé Renard był bardzo wzruszony, gdy opowiadał o swojej matce, która jest polskiego pochodzenia.

Piłka nożna – kolejny mecz Saudyjczyków. Arabia Saudyjska, niespodziewany zwycięzca Argentyny w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata 2022, powinna potwierdzić ten wyczyn w sobotę 26 listopada przeciwko Polsce.

Wyjątkowe spotkanie z francuskim trenerem Hervé Renardem, który z trudem powstrzymywał łzy w sekwencji beIN Sports, którą można zobaczyć poniżej.

powód ? Jego matka, która przesłała mu film z zachętą, sama jest polskiego pochodzenia. ” Życzę powodzenia mojemu synowi i całemu zespołowi. Mam nadzieję, że wygrają z Polską, mimo że jestem polskiego pochodzenia. Chciałbym, żeby mój syn wygrał z całego serca Słyszymy w tym przesłaniu, że widział go jego syn.

Moja mama jest moim małym odbiciem w szatni; To surowy poler, który mnie nauczył w surowy sposób, ale dziękuję mu za to Dał do zrozumienia Hervé Renard, którego przemówienie w pierwszej połowie między Argentyną a Arabią Saudyjską spotkało się z dużym uznaniem. ” To ważne, aby być tam podczas tego mundialu, bo ona ma 81 lat i bardzo chciałem, żeby choć raz w życiu przeżyła ten mundial. Trener Francuzów kontynuował.

Zobacz także na Huff Post: