Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Influencerka Léna Situations celowała w ksenofobiczne obelgi po wejściu po schodach

Influencerka Léna Situations celowała w ksenofobiczne obelgi po wejściu po schodach

Lina Mahfouf potępiła te komentarze na portalu społecznościowym Instagram we wtorek, dzień po tym, jak weszła po schodach na seans filmu „Idol”.

Artykuł napisany przez

opublikowany

aktualizować

czas czytania : 1 minuta.

Influencer Léna Situations na Festiwalu Filmowym w Cannes, 22 maja 2023 (ANTONIN THUILLIER / AFP)

Fala komentarzy antyterrorystycznych. YouTuberka i influencerka Léna Mahfouf, lepiej znana jako Léna Situations, była celem komentarzy krytycznych wobec jej wyglądu fizycznego, kiedy po raz pierwszy weszła po schodach na Festiwalu Filmowym w Cannes w poniedziałek 22 maja, aby wyświetlić pierwsze odcinki serialu. idol.

Podczas swojej pierwszej wspinaczki po schodach 25-letnia Francuzka miała na sobie sukienkę Vivienne Westwood, która odsłaniała jej nogi. Publikacja tych zdjęć wywołała serię ksenofobicznych komentarzy i obelg w sieciach społecznościowych. „Za duże, za złe udka”, „Wyglądają jak indyk z Pierre’a Dudu”, „Za dużo burgerów”, Masz, na przykład, internauci napisali przeciwko influencerowi.

Młoda kobieta potępiła te zachowania dzień po tym, jak weszła po schodach. W historii na Instagramie wyemitowała kilka ksenofobicznych wypowiedzi skierowanych do niej w sieciach społecznościowych. „Cieszyłem się dość dobrze swoim ciałem… aż do ostatnich kilku miesięcy. Przytyłem i zdałem sobie sprawę, że mój typ ciała się zmienił i jestem tego świadomy, ale internet dogonił mnie przede mną” i chciałbym się nim podzielić” powiedziała Lina Mahfouf, która była już kilkakrotnie nękana w Internecie.

„Przez dwa lata zdecydowałem się nie używać już filtrów, aby pokazać uczciwy, nieedytowany obraz, prawdziwy. Staram się, aby moje platformy były miejscem, w którym czuję się wystarczająco pewnie, aby dzielić się z 4 milionami ludzi, gdzie nie jestem w 100% spokojny” Kontynuowała, gospodyni „Spróbuj po prostu porozmawiać ze społecznością, która również jest zaangażowana w to pragnienie wysłania pozytywnego”. Potem pojawiło się wiele listów poparcia.

READ  Florence Foresti ponownie przeżywa swoje doświadczenia w Caesars