Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kłótnia między mężczyzną a kobietą wywołuje skandal

Paul Roget, Media 365: opublikowano w poniedziałek 8 listopada 2021 o 15:48

Zorganizowana w Polsce walka między mężczyzną a kobietą wywołała wiele kontrowersji i została potępiona przez Międzynarodową Federację Mieszanych Sztuk Walki.

Zdjęcia z tej walki są skandaliczne i słusznie. MMA Boxing Night odbył się w zeszłym tygodniu w Częstochowie na południu Polski. Wydarzenie zorganizowane przez MMA-VIP wyraźnie zaznaczyło konfrontację… mężczyzny i kobiety. Zdecydowanie koślawa konfrontacja, którą TKO wygrał w drugiej rundzie Piotr „Mua Boy” Lisowski z Ulą Siekacz. Ten ostatni, mistrz siłowania się na rękę, przemawiał w sieciach społecznościowych po tej (poważnej) parodii walki. Nie zamierza powtarzać tego doświadczenia. „Nigdy więcej nie zostanę spoliczkowany przez mężczyznę. Ale świadomie dokonałem tego wyboru, wiedziałem, co robię.”I tak potwierdziłem.

twarz „nie do przyjęcia”

O tym starciu poinformowała IMMAF, Międzynarodowa Federacja Mieszanych Sztuk Walki, za pośrednictwem swojego rzecznika w wywiadzie dla Daily Mirror: „Dzięki mediom dowiedzieliśmy się, że w miniony weekend w Polsce zorganizowano bójkę biseksualną. uczestnicy byli zaangażowani Związani z IMMAF, uważam, że ważne jest, aby zająć stanowisko w tej sprawie, ponieważ międzynarodowy organ zarządzający MMA jest nieugięty, aby nie aprobować tej skandalicznej formy celowej rozrywki, która nie reprezentuje sportu MMA lub jej wartości, a także zagraża kobietom. Niedopuszczalne jest współzawodnictwo mężczyzn i kobiet w sportach walki, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo, ale także ze względu na zasady fair play, i nie popieramy tego w żaden sposób.. Zwróć uwagę, że podczas tego z pewnością kontrowersyjnego wieczoru toczy się kolejna walka między płciami, która prowadzi do szybkiego zwycięstwa mężczyzny, Michała „Polaka Kane” Przepilowicza, nad kobietą i Viktorią Domsalską.

READ  Szlachetne zmartwienie: Thomas znowu odczuwa dyskomfort po tym, jak zaczął czuć się nieswojo, mówi