Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po miesiącach nieobecności Charlene wraca z Monako do The Rock

Żona księcia Alberta wróciła do Monako podczas wielomiesięcznej podróży do RPA – jej ojczyzny.

Charlene od kilku miesięcy podróżuje z Monako w RPA, dołączając do zespołów rockowych, a BFMTV uczy się ze sprawdzonych źródeł. według piękny poranekWróciła do emiratu w poniedziałek rano po dziesięciogodzinnym nocnym locie. Żona księcia Alberta jest w swojej ojczyźnie od zeszłej wiosny.

Lokalna gazeta donosiła, że ​​książę Albert II i ich bliźniaki, Jacques i Gabriella, powitali byłego pływaka na pasie startowym pasa startowego Monako. Zjednoczona rodzina zrobiła kilka zdjęć przed pałacem książęcym.

Dłuższa nieobecność, rozpalone plotki

Charlene z Monako jest w RPA od maja. według ludziePoczątkowo chodziłem tam na projekty charytatywne. Według oficjalnej wersji, której księstwo broniło miesiącami, to problemy zdrowotne zmusiły ją do pozostania. Rodzina królewska zgłosiła poważne infekcje uszu, nosa i gardła, a także kilka operacji.

Chociaż książę Albert i ich dzieci odwiedzili go w czerwcu i sierpniu, przedłużająca się nieobecność wywołała pogłoski, że 63-letni książę i jego 43-letnia żona rozstali się. Zwłaszcza, że ​​dziesięć lat ich małżeństwa, w lipcu ubiegłego roku, nie mogło być celebrowane.

READ  Charlene de Monaco: Po cierpieniu będzie musiała przejść nową „ciężką” operację