Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hervey (Miłość na łące) szaleje na punkcie Stephanie: rolnik przekracza dla niej ważny kamień milowy

Hervey Na małej chmurce w pobliżu Stephanie. Co więcej, jest teraz w jej domu w Normandii i nadal ją poznaje. A w nowym odcinku Miłość jest na łące Wyemitowany w poniedziałek, 8 listopada 2021 r., sprawy stają się poważne między 43-letnim hodowcą bydła mlecznego a 39-letnim opiekunem.

Po napiętym spotkaniu związanym z byłą dziewczyną Stephanie, Hervey i młoda kobieta w końcu znajdują swój współudział. Jednak nie tak bardzo, jak oczekiwał rolnik. W rzeczywistości, póki minęły miłość pierwszej nocy W domu, który był także pierwszym w życiu Herveya, ten ostatni desperacko miał nadzieję na powtórzenie tego doświadczenia. Niestety po wieczorze Stephanie zasnęła, pozostawiając go trochę rozczarowanym. W nocy miał jeszcze okazję dowiedzieć się o niej czegoś więcej, np. że chrapie i że „zostaw gazJesteśmy więc dalecy od romantyzmu! Anegdoty, które i tak rozśmieszały parę.

Herve został zatwierdzony przez rodziców Stephanie

Po śniadaniu w dobrym nastroju Hervey odbył ważne spotkanie: spotkanie Poznaj mojego tatę Stephanie. O dobry posiłek nie wahali się go wypytać, aby dowiedzieć się więcej o jego intencjach. Z taką ulgą Hervey dołożył szczególnych starań, aby przekonać ojca Stephanie, że jest w dobrych rękach, zwłaszcza na farmie. Ten lunch był również okazją dla zakochanych do podzielenia się swoimi projektami, które mają na to Ambicja założenia rodziny Przede wszystkim razem poruszają się po krainie Hervé. „Katalog istnieje”, wyjaśnił Hervey i natychmiast zapewnił rodziców o swojej ukochanej.

W bańce miłości Hervey postanowił przedłużyć weekend o jeden dzień. Możliwość spędzenia kolejnej nocy we dwoje…”Jesteśmy zakochani, życie jest piękne– zaproponował to jako zakończenie, po czym pocałował Stephanie blado.

READ  Pan Vadim T. 1: Osteoporoza, przestępczość i skorupiaki – Jeff W. (...)