Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiepskie fanfary dla Khloe Kardashian: jej seksowne zdjęcia psują się po tragicznym koncercie Travisa Scotta

W poniedziałek 8 listopada 2021 Khloe Kardashian ujawniła na swoim koncie na Instagramie seksowne zdjęcia. Podczas gdy osiem osób zginęło kilka dni temu podczas Astroworld Festival, prowadzonego przez Travisa Scotta, fani nie mogli docenić jej wystawiania się w ten sposób.

Brak czułości, którego jego fani nie omieszkali podkreślić… Kilka dni po zabraniu głosu na Instagramie, aby życzyć wszystkiego najlepszego swojej mamie, Kris Jenner, Khloe Kardashian podzieliła się trzema seksownymi zdjęciami, w których ma na sobie prześwitującą, obcisłą sukienkę, która podkreśla jej osobowość. Podczas gdy osiem osób zginęło podczas festiwalu Astroworld zorganizowanego przez Travis Scott, kumpel Kylie Jenner, fani szybko zapełnili sekcję komentarzy do staników. „Pierwsza ofiara Astroworld została pochowana wczoraj…”; „Ludzie na was patrzą. Myślę, że możemy zrobić sobie przerwę na około tydzień po tym, jak ludzie zginą na imprezie Travisa Scotta”; „Znowu jest głucha!„;” Czy trudno jest odpocząć od mediów społecznościowych? „;”Ludzie nie żyją, ale cóż, wygląda na to, że to nie jest problem w świecie Instagrama– Czy możemy czytać?

Jeśli nie mówisz bezpośrednio o tym dramacie, Khloe Kardashian podzieliła się przesłaniem, które jej siostra napisała do historii: Kim Kardashian. Możemy przeczytać:Bardzo przepraszam za stracone życia i wszystkich, którzy zostali ranni w Astroworld. Jak wy wszyscy, nasza rodzina przeżywa tragedię. Zachowujemy wszystkie dotknięte ofiary, rodziny i bliskich w naszych modlitwach o wyzdrowienie – Podobnie Travis, którego znamy, bardzo dba o swoich fanów i jest naprawdę zepsuty.

Kylie Jenner i Travis Scott przerwali ciszę

Po ruchu mafijnym, który zabił osiem osób, matka Stormi udostępniła na Instagramie: „Chcę wyjaśnić, że nie byliśmy świadomi śmierci, dopóki nie pojawiły się wieści po koncercie i nie będziemy kontynuować filmowania ani aktorstwa. Przesyłam moje najgłębsze kondolencje do wszystkich rodzin w tym trudnym czasie i będę modlić się o uzdrowienie wszystkich dotkniętych.Z drugiej strony raper napisał:Modlę się z rodzinami i wszystkimi, których dotknęło to, co wydarzyło się w Astroworld. Policja w Houston ma moje pełne wsparcie, ponieważ nadal prowadzi śledztwo w sprawie tej tragicznej śmierci.

READ  Canal + uruchomił FightBox w Etiopii

narzędzie do pobierania

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo