Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy Gilbert Bécaud śpiewał w Polsce!

Kiedy Gilbert Bécaud śpiewał w Polsce!

Przez
Gilles Farina-Valle
| W dniu 16 kwietnia 2023 r. o godzinie 06:00

Był pierwszym francuskim idolem i jednym z pierwszych, którzy odważyli się zaśpiewać publicznie. Jego występy sceniczne zostaną zapamiętane przez pokolenia. Kiedy wychodził na scenę, Gilbert Becot lub Monsieur osiągał 100 000 woltów! W 1987 roku Mężczyzna w krawacie w kropki wystąpił na Longuet Music Festival w Polsce. Melody zaprasza do powrotu na to wydarzenie w ramach Polskiej Wiosny!

Wszystko dla publiczności

Gdyby przedstawić Gilberta Becketta, niewątpliwie należałoby mu pokazać okres 1987-1988 pomiędzy Festiwalem Muzycznym w Languet a Olympia 88 (Red and Blue). Rzeczywiście, po sześćdziesiątce piosenkarz nie stracił jednej setnej swojej przepełnionej naturalnej energii. Z dokładnością i precyzją mężczyzna w krawacie w kropki kontynuuje swoje wielkie hity.Teraz do zrobienia aspirant. Innymi słowy, Becaud jest na szczycie swojej gry!

W maju 1987 roku Gilbert Beckott wystąpił na festiwalu muzycznym w Languet w ponad godzinnym koncercie. Publiczność, która nie mówi po francusku, rozumie każdy niuans talentu Becaut. Raz po raz słyszymy, jak publiczność zaczyna od nowa Natalia Lub Poeta, kiedy umarł. Muzyczna jedność, która wykracza poza granice Francji: Beckott jest artystą międzynarodowym !

Po co szukać tego koncertu?

jeszcze raz, Festiwal Muzyczny Langat To jeden z tych koncertów, na których Gilbert Beckott jest u szczytu swojej formy. To program, w którym piosenkarz bawi się z publicznością, pozostając wiernym swojej reputacji „łamacza foteli”. Jest to również jedno z nielicznych nagrań, na których Becaud śpiewa „Pisser” na festiwalu muzycznym w Languet. Właściwie, według jego autora tekstów Claude’a Lemsle’a, piosenkarka dubbingowała niektóre piosenki. Sposób, aby publiczność ich zaakceptowała i doświadczyła z nimi chwilowej muzycznej relacji.

Więc nie krępuj się, aby się dowiedzieć Gilbert Beckott na Festiwalu Muzycznym w Languet !

Program dostępny w Melody TV i na naszej platformie streamingowej: moja.melodia.tv

READ  Oto, co wynika z badania przeprowadzonego we Włoszech, Niemczech, na Węgrzech i w Polsce