Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanye West chce zmienić imię… Vincent Cassel i Tina Konaki świętują swoje małżeństwo przez trzy lata…

25 sierpnia 2021

Courteney Cox gra na pianinie dla swojego chłopaka

Courteney Cox uczestniczyć w spektaklu niepisany, autorstwa Natashy Bedingfield, która akompaniuje jej śpiewowi podczas gry na pianinie. Aktorka i piosenkarka trenuje z Rodem Castro na specjalne wydarzenie w Instytucie Środowiska i Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Los Angeles, które odbędzie się 13 października. Ale jej chłopak, muzyk Snow Patrol, Johnny McDaid, jest gwiazdą przyjaciele myśl. Powiedziałem mu przez
Instagram. „To właśnie robimy, kocham cię”, wystrzeliła do kamery, zanim jej chłopak zaczął na początku tekstu będę tam dla Ciebie, słynny rok przyjaciele.

Vincent Cassel i Tina Konaki świętują trzyletnie małżeństwo

Kanye West rozpoczyna proces zmiany swojego imienia

Kanye West Oficjalnie chce nazywać się „Ye”. Na podstawie otrzymanych dokumentów
podmuchRaper poprosił we wtorek sędziego z Los Angeles o zmianę jego imienia z Kanye Omari West na Ye, jego dawny pseudonim.

jak wspomniano TMZKalifornia, „O ile nie ma dowodów, że zmiana nazwiska jest wymagana do popełnienia oszustwa lub innych nielegalnych rzeczy, sędzia się zgodzi”. Jest więc duża szansa, że ​​Kanye West wkrótce będzie znany jako „Ye”, a tym samym zrezygnuje ze swojego pseudonimu. Powołał się na „osobiste powody”, aby uzasadnić zmianę tej nazwy. Artysta wydał w 2018 roku album zatytułowany tak.

READ  Widzowie: Lider "Koh Lanta" rośnie w siłę i dobry powrót do "The Art of Crime", Faustin Bullert przed "Paulem".