Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanał telewizyjny, wiadomości o drużynie i jak śledzić lisy w obliczu Ligi Europejskiej – Marseille News

Leicester będzie chciał odzyskać siły po rozczarowującej porażce u siebie z Arsenalem 2:0, zwracając uwagę na Ligę Europy.

Lisy cieszyły się w tym sezonie mieszanymi formami w Europie i obecnie zajmują trzecie miejsce w grupie C z zaledwie jednym zwycięstwem w trzech meczach.

.

Dhaka strzelił cztery gole w zwycięstwie Leicester nad Spartakiem Moskwa w zeszłym miesiącu

Ale zwycięstwo sprowadziło się do imponujących siedmiu goli przeciwko Spartakowi Moskwa, w którym Batson Dhaka strzelił cztery po przegranym 2:0 Leicesterze.

Drużyna Brendana Rodgersa będzie teraz gościć w tym tygodniu rosyjską drużynę.

Leicester – Spartak Moskwa: data i godzina

Szok w Lidze Europejskiej ma nastąpić w czwartek, 4 listopada.

Odbędzie się on na King Power Stadium, a rozpocznie się o ósmej wieczorem.

Leicester następnie jedzie do Polski, aby zmierzyć się z Legią Warszawa, zanim Foxes zakończą swoją podróż grupową do Neapolu.

Leicester – Spartak Moskwa: kanał telewizyjny i transmisja na żywo

Starcie grupy C będzie transmitowane na żywo w BT Sport 3, a relacja rozpocznie się o 19:30.

Abonenci BT Sport mogą transmitować ten mecz na żywo za pośrednictwem aplikacji na swoich komputerach, urządzeniach mobilnych i tabletach.

Aktualizacje będą również transmitowane na żywo w talkSPORT przez cały wieczór, podczas gdy talkSPORT.com prowadzi również blog na żywo.

.

Leicester wyszedł z tyłu, aby zdobyć swoje pierwsze zwycięstwo w Lidze Europy w sezonie przeciwko Leicester przeciwko Spartakowi Moskwa: Wiadomości o drużynie

Luke Thomas zastąpił kontuzjowanego Ricardo Pereirę w zeszły weekend, a ten ostatni nadal budzi wątpliwości gospodarzy w czwartkowym meczu.

Lester zaraził się również wirusem, który się rozprzestrzenił, a Harvey Barnes, James Madison i James Justin zachorowali.

Mark Albrighton ma jeszcze kilka tygodni do powrotu, ale jest więcej pozytywnych wiadomości dla Izzy’ego Pereza, który wraca do treningów po lekkiej chorobie.

Wilfried Ndidi mógł wystartować po tym, jak w sobotę był wystarczająco sprawny z ławki po tym, jak opuścił siedem meczów z powodu problemu ze ścięgnami podkolanowymi.

READ  Amerykanie odzyskują Ryder Cup

Tymczasem Spartak, który zasiada jako ostatni w grupie, z powodu kontuzji nie będzie miał Georgiego Malkadze i pomocnika Pawła Masłowa.

Jednak Maximiliano Cofrez może wrócić do pierwszej trójki obrońców po tym, jak został zawieszony za porażkę klubu w rewanżu.

Madison jest jednym z trzech graczy, którzy zostali zdyskwalifikowani z powodu choroby

.

Madison jest jednym z trzech graczy wysłanych z powodu choroby Leicester przeciwko Spartakowi Moskwa: co zostało powiedziane?

Brendan RodgersTo dla nas bardzo ważny mecz.

„Jesteśmy w środku z dwoma meczami u siebie. Wiemy, że to będzie ciężki mecz. Będziemy musieli ciężko pracować.

„Jeśli uda nam się zredukować nasze błędy i grać w naszą grę, wiemy, że możemy wykonać dobrą robotę. Chcemy postawić się na lepszej pozycji w tabeli.