Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jung Jong Ji odebrał sobie życie

W tym miesiącu opuściliśmy Jung Joong Ji.

20 września matka Jung Joong Ji podzieliła się smutną wiadomością o jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych. Według matki aktor i idol popełnili samobójstwo 9 września w wieku 30 lat. Jego pogrzeb odbył się 11 września.

Jung Joong Ji pojawił się w drugim sezonie programu Mnet’s Produce 101, który został wyemitowany w 2017 roku, jako stażysta WayZ Kpop. Jeszcze przed pojawieniem się w programie survivalowym zyskał popularność dzięki ciepłym zdjęciom w mediach społecznościowych.

Jung Jong Ji 2022

Jung Joong Ji był również aktywny jako aktor w „Więzieniu” i „Esencji miłości”. W 2017 roku otrzymał nagrodę Hanbit Award w kategorii Aktorzy organizowaną przez Komisję Selekcyjną Hallyu.

Jung Jong Ji popełnił samobójstwo

W tym samym roku powiedział, że podczas występu był zastraszany przez członka WANNA ONE, Yoon Ji Sung.

Jung Jong Ji popełnił samobójstwo
Yoon Ji Sung

Został również oskarżony w 2017 roku o molestowanie kobiety poprzez niewłaściwe jej dotykanie. Aktor nie został jednak pozwany przez rzekomą ofiarę.

Po przeprosinach za kontrowersje oskarżył swoją agencję o rozpowszechnianie plotek na jego temat. Ze względu na sprzeczne zeznania Junga agencja ogłosiła, że ​​podejmie przeciwko niemu kroki prawne za rozpowszechnianie fałszywych informacji i oczernianie firmy.

Jung Jong Ji zmarł

Szczegóły jego śmierci nie zostały ujawnione.

Nasze kondolencje dla rodziny, przyjaciół i fanów.

źródło

READ  Sony wprowadza nowy sposób na zakup konsoli