Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Judith Goodrich oskarża Jacquesa Doillona o molestowanie jej, gdy miała 15 lat

Judith Goodrich oskarża Jacquesa Doillona o molestowanie jej, gdy miała 15 lat

Po złożeniu skargi na reżysera Benoita Jacquota za gwałt na nieletniej, aktorka ujawniła w czwartek, 8 lutego, że na planie filmu padła ofiarą molestowania ze strony Jacques’a Doyona. Piętnastoletnia dziewczyna.

Po złożeniu skargi na reżysera Benoîta Jacota pod zarzutem gwałtu na nieletniej Judith Goodrich ujawniła w czwartek, 8 lutego, że… Francja Inter Po tym, jak na planie filmowym padła ofiarą przemocy ze strony innego reżysera, Jacques’a Doillona piętnastoletnia dziewczyna, Kiedy miała 15 lat.

Kiedy Sonia Devillier pyta ją, czy reżyser molestował ją, Judith Goodrich zgadza się. Wyjaśnia: „To, co wydarzyło się w domu Jane (Birkin, przyp. red.), w biurze Doyona, nikt tego nie widział i nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam”.

„Następnie na planie zwolnił aktora, wkroczył w tę rolę i nagle zdecydował, że między nim a mną jest scena miłosna, scena seksu” – szczegółowo opisuje aktorka.

„Zdejmuję kurtkę, jestem bez koszulki, a on mnie obmacuje i flirtuje ze mną. Za grupą stoi Jane. To dla niej bardzo bolesna sytuacja i sprawia, że ​​czuję się niekomfortowo” – kontynuuje Judith Goodrich.

Złożono skargę w sprawie „zgwałcenia nieletniego” i wszczęto śledztwo

W styczniu Judith Godish przerwała milczenie, aby potępić „kontrolę” nad innym związkiem, tym, który miała z reżyserem Benoît Jacot, gdy ona miała 14 lat, a on 40.

Aktorka złożyła skargę na reżysera pod zarzutem „zgwałcenia 15-letniej nieletniej” i we wtorek, 6 lutego, przyjęła ją Wydział Ochrony Nieletnich Policji Sądowej w Paryżu. Przed śledczymi Judith Goodrich również potępiła przemoc w tym związku. Jak poinformowała paryska prokuratura, w środę 7 lutego wszczęto wstępne śledztwo.

Według „Le Monde”.Benoit Jaco (77 l.) „zdecydowanie zaprzecza tym zarzutom i oskarżeniom”. W odpowiedzi na pytanie zadane przez Agence France-Presse oświadczył w środę, że nie chce udzielać dalszych odpowiedzi i podtrzymuje te oświadczenia.

READ  Pierre Orsay definitywnie zamknie swoją restaurację za miesiąc

Najczesciej czytane