Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

JPB Systme przygotowuje nową bazę produkcyjną w Polsce

JPB Systme przygotowuje nową bazę produkcyjną w Polsce

6 godzin temu | Pismo
JPB Systme ogłosiło otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w Polsce. Położony w Dolina Lotów Zakład znajduje się także w pobliżu lotniska w Rzeszowie, gdzie znajdują się siedziby partnerów OEM, w tym Pratt & Whitney i MTU Aero Engines.

Nowe obiekty będą gotowe do użytku w 2024 roku. Zajmujące powierzchnię 4000 m2, będą posiadać zaawansowane linie produkcyjne kompatybilne z Przemysłem 4.0, które będą produkować zarówno charakterystyczne dla JPB Systme urządzenia samoblokujące, jak i niedawno wprowadzone na rynek produkty (śruby zabezpieczające). nóż, przyszłe akcesoria wojskowe).

Głównym celem zakładu jest nadanie priorytetu obniżeniu kosztów produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu reputacji w zakresie doskonałości produkcji i terminowości dostaw. Damian Marek – dodaje jej lider, zapowiadając, że zagra Odgrywa kluczową rolę w dalszym zwiększaniu silnej obecności JPB Systme na arenie międzynarodowej .

Nowa polska siedziba umożliwi zwiększenie mocy produkcyjnych poprzez zaspokojenie zwiększonego zapotrzebowania klientów, ale także zmniejszy ryzyko poprzez łagodzenie potencjalnych problemów związanych z łańcuchem dostaw i produkcją. Umożliwi to powielenie działalności na nowym obiekcie o powierzchni 10 000 m2, który jest obecnie w budowie we Francji.

(Zdjęcie: JPB System)

Copyright © 2023 ALERTAVIA / Le Journal de l’Aviation – Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek powielanie w całości lub w części, w jakiejkolwiek formie i na jakimkolwiek nośniku, bez wyraźnej pisemnej zgody Journal de l’Aviation jest zabronione.
Wybór najświeższych wiadomości
Te wiadomości egzaminacyjne pochodzą z sekcji Alertavia. Abonenci Journal de l’Aviation mają codziennie dostęp do dużej liczby aktualności. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszymi różnymi planami subskrypcji.

Ostatnie artykułyNajczęściej czytane artykułyREAD  Wraz z wojną na Ukrainie tarcza antyrakietowa w Polsce jest zarówno obiecująca, jak i niepokojąca