Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

John Lelongue dołączy do organizacji Tour of Poland!

Po rezygnacji ze stanowiska dyrektora generalnego Południowe Lotto, John Lelongu Miałem już plany na przyszłość Wycieczka po Polsce Belg ogłosił swój powrót w ten piątek „Długa drużyna”, Stowarzyszenie, które specjalnie organizuje wyścigi etapowe World Tour. Po dziesięciu latach jako dyrektor generalny grupy, Język Odblokowuje nowe wrażenia z nowym wyglądem. Będzie to cenne wsparcie rozwoju Wycieczka po PolsceJak również wszystkie inne imprezy zorganizowane „Długa grupa”. 51-letni Belg mówił o tym nowym początku. „Potrzebowałem nowego wyzwania. Opuszczenie Lotto Soudal nie było łatwe, ale jestem bardzo zadowolony z dołączenia do Long Group jako Dyrektor Generalny”Był w stanie zadeklarować na stronie Wycieczka po Polsce.

Wideo – Ethan Heider wygrywa ostatni Tour of Poland

„To niesamowita okazja, którą otrzymałem”.

John Lelongu Ten ruch wymaga zmiany i powrotu do swojej pierwszej miłości, kim jest Posiada już dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w organizacji wyścigów System sportowy Amuri (ASO), ale takżeMiędzynarodowa Unia Kolarska. „Organizacja i zarządzanie wyścigami i imprezami to świat, który mnie fascynuje. Chciałbym podziękować Czesławowi Długiemu za wiarę, jaką mi okazał i niesamowitą szansę, jaką mi dał. Celów, które sobie wyznaczyliśmy jest wiele, a całe moje doświadczenie zdobyte w kolarstwie i zawodach przez lata przekażę w ręce mojego nowego zespołu, nie tylko w przypadku imprez już istniejących, ale także rozpoczynania nowych. Jestem bardzo podekscytowany tym nowym wyzwaniem”.

Dyrektor wyścigu Wycieczka po Polsce i lider „Długa grupa”, Czesław DługiMówił także o nowym kierunku, który obiera jego organizacja. Czeka nas nowy sezon pełen innowacji i jesteśmy gotowi powitać Johna (Lelangu) w zespole z 10-letnim doświadczeniem w branży. Łączy nas wiele, ale niewątpliwie to, co nas najbardziej łączy, to kolarstwo i to, co kolarstwo reprezentuje. Głęboko wierzę, że ta wizyta przyniesie naszej rasie międzynarodowy kontakt Z niecierpliwością czekamy na nasze wspólne projekty.”