Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Joe Exotic oświadcza, że ​​ma raka i prosi o zwolnienie z więzienia

Joe Exotic oświadcza, że ​​ma raka i prosi o zwolnienie z więzienia

Były dyrektor zoo odbywa obecnie 22 lata więzienia po tym, jak został skazany za okrucieństwo wobec zwierząt i zmowę morderstwa.

Joe Exotic, gwiazda serialu dokumentalnego Tygrys królewskiOgłosił w tweecie, że ma raka prostaty. Były dyrektor zoo odsiaduje obecnie 22-letni wyrok za okrucieństwo wobec zwierząt i spisek w celu morderstwa, po tym, jak próbował zabić swoją najlepszą rywalkę Carole Baskin. Prosi o jego uwolnienie.

Joe Exotic ujawnił na Twitterze swoją diagnozę i poprosił swoich fanów, aby pomogli mu zwrócić uwagę prezydenta USA Joe Bidena i wiceprezydenta Kamali Harris.

John Phillips [son avocat, NDLR] Otrzymałem dokumentację medyczną z FMC Fort Worth i mój poziom PSA wrócił do bardzo wysokiego poziomu jak na raka prostaty „, powiedział wraz ze zdjęciem, na którym przytula tygrysa. Przeprowadza testy, aby sprawdzić, na jakim etapie jestem. Moje ciało jest zmęczone, schudłam dużo, ból wymyka się spod kontroli, więcej wymiotuję niż jem ”.

Trump nie wybaczył mu

W drugim poście dodał: „Nie chcę niczyjej litości”. „Potrzebuję tego, że kiedy John Phillips otrzyma dowód mojej niewinności, nad którym pracuje, cały świat pomoże mu zwrócić uwagę prezydenta Bidena, wiceprezydenta Harrisa, prokuratora generalnego. Skorumpowani policjanci, ale także Departament Sprawiedliwości ”.

W związku z tym liczy na amnestię, której Donald Trump nie udzielił mu. „W ten sposób będę mógł wrócić do domu i uzyskać opiekę medyczną, której potrzebuję, i odpowiednie pożywienie”.

Hybryda filmu dokumentalnego o zwierzętach i trzymającego w napięciu filmu, Tygrys królewski Biznes Netflix był na szczycie najczęściej oglądanych podczas pierwszego wyłączenia. Śledzi życie 57-letniego Joe Exotic, prawdziwego nazwiska Joe Maldonado-Passage, właściciela zoo w Oklahomie, gdzie hoduje tygrysy, lwy i inne tygrysy.

W przygotowaniu jest serial fabularny poświęcony tej ekscentrycznej miłośniczce dużych kotów Nicolas Cage W roli lidera. Ten program zostanie stworzony przez CBS i będzie składał się z ośmiu odcinków. Ryan Murphy przygotowuje się do kolejnych stopni obok niego, z Robem Lowe’em. film dokumentalny Również na ten temat jest w przygotowaniu BBC Two, podczas gdy NBC pracuje nad serialem, który powinien skupić się na walce Carole Baskin z aktorem Johnem Cameronem Mitchellem w skórze Joe Exotic.

READ  Czy nasz wszechświat został stworzony w laboratorium?