Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Joe Biden zaprzecza jakimkolwiek problemom z pamięcią… przed ponownym zamieszaniem w prasie

Joe Biden zaprzecza jakimkolwiek problemom z pamięcią… przed ponownym zamieszaniem w prasie

Nathan Howard/Getty Images za pośrednictwem AFP Joe Biden energicznie bronił się w czwartek 8 lutego po tym, jak w raporcie opisano go jako „starca ze słabą pamięcią”.

Nathan Howard/Getty Images za pośrednictwem AFP

Joe Biden energicznie bronił się w czwartek 8 lutego po tym, jak w raporcie opisano go jako „starca ze słabą pamięcią”.

Międzynarodowe – „Moja pamięć jest dobra”Powtórzył to podczas konferencji prasowej. Joe Biden energicznie bronił się w czwartek, 8 lutego, po tym, jak w raporcie opisano go jako: „Stary człowiek ze słabą pamięcią”. Stwierdził, że zignorowawszy ten fałszywy wniosek, prezydent USA po raz kolejny popełnił niefortunny błąd.

W czwartek po południu Robert Hoare, prokurator specjalny prowadzący dochodzenie w sprawie prowadzenia przez niego sprawy z tajnymi dokumentami, opublikował 388-stronicowy raport, w którym nie zaleca stawiania Joe Bidenowi zarzutów, ale obnaża jego główną słabość, czyli wiek, i sugeruje, że… „Jego pamięć się pogorszyła”.

Joe Bidena „Nie pamiętam, kiedy był wiceprezydentem”. Ani też dokładny rok śmierci jego najstarszego syna Bo, jak podał prokurator jako przykład.

Sisi, „Prezydent Meksyku”

Rozgniewany tą trudną do usłyszenia uwagą mieszkaniec Białego Domu wydawał się wzruszony, odpowiadając prasie podczas telewizyjnego przemówienia: Jak widać na poniższym filmie. „Chcę dobrze, jestem starym człowiekiem i wiem, co robię, do cholery. Nie mam problemów z pamięcią.”Bronił się. Rozzłościł się także na Specjalnego Sprawozdawcę, mówiąc: „ Jak on, do cholery, śmie? »

Jednak po tym usprawiedliwieniu pamięć ponownie zawiodła kilka minut później. Joe Biden był zdezorientowany co do nazwisk prezydentów Egiptu i Meksyku.

Jak można usłyszeć w klipie poniżejPrezydent Stanów Zjednoczonych powiedział już o konflikcie między Izraelem a Hamasem w Gazie: „Prezydent Meksyku Sisi nie chciał otwierać swoich drzwi na południowej granicy Strefy Gazy, aby umożliwić dostawę pomocy humanitarnej”.. Oczywiste jest, że chciał rozmawiać o egipskim prezydencie Abdelu Fattahu El-Sisim.

W ostatnich dniach powtórzyły się jego błędy w nazwiskach prezydentów. W środę podczas kampanii charytatywnej w Nowym Jorku Joe Biden nawiązał do zmarłego w 2017 roku byłego kanclerza Niemiec Helmuta Kohla, mając na myśli Angelę Merkel, jak sobie przypomniał. Stróż. W ostatnią niedzielę w Nevadzie pomylił François Mitterranda, zmarłego w 1996 roku byłego prezydenta Francji, z Emmanuelem Macronem.

Coraz częściej pojawiają się komentarze na temat stanu zdrowia Bidena przed wyborami prezydenckimi w USA w listopadzie 2024 r. W konfrontacji z nim Trump, zdeterminowany, by wrócić do Białego Domu, wykorzystuje powtarzające się błędy przeciwnika, aby zdobyć cenne głosy. Donald Trump z łatwością odniósł zwycięstwo podczas czwartkowych klubów zorganizowanych w stanie Nevada, pozyskując tym samym nowych delegatów w wyścigu o nominację Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich w USA, co umocniło jego pozycję faworyta.

READ  Steeny został aresztowany, a nastolatek został zwolniony

Zobacz także na HuffPost :