Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jhoanner Chavez oficjalnie dołącza do RC Lens na zasadzie wypożyczenia z opcją

Jhoanner Chavez oficjalnie dołącza do RC Lens na zasadzie wypożyczenia z opcją

To już oficjalne: Juanera Chaveza On jest graczem Obiektyw RC. Klub umówił się na spotkanie w najbliższy wtorek o godzinie 12:30 z kibicami Gaelite, aby przedstawić prezentacje i przedstawić nowy lewy tłok w obliczu upałów, jakie czekają go w regionie, pomimo obecnie ujemnych temperatur. Mimo temperatury -2 stopni Celsjusza, było ich ponad 60!

the Obiektyw RC Ogłoszono, że zawodnik jest oficjalnie wypożyczony z opcją wykupu (według L'Equipe będzie to warte 3,5 mln euro). W mediach brazylijskich mówi się o zobowiązaniu do zakupu, ale tylko w oparciu o określone cele. Juanera Chaveza Należy do brazylijskiego klubu EC Bahia, należącego do grupy City, ale pierwszą część sezonu spędził w Mistrzostwach Ekwadoru w Independente del Valle w ramach wypożyczenia do końca roku, aby otrzymać możliwość . Ruszać dalej ze swoim klubem treningowym po dość trudnych pierwszych doświadczeniach w Brazylii podczas swojej pierwszej przygody za granicą. Zostanie pierwszym Ekwadorczykiem w historii RC Lens i będzie nosił numer 13.

Młodość, jakiej jakości RC Lens szuka na tym stanowisku

21 lat, zdobywca nagród Kuba Sudamerykańska W 2022 roku kosztem Sao Paulo (2:0) z Independent, tym razem rozpoczyna europejską przygodę, zdobywając pierwsze brazylijskie doświadczenie, z którego z pewnością się czegoś nauczył. Grudzień 2017 jako rynek zagraniczny, międzynarodowy, otrzymał wsparcie od płatników U23 na Igrzyska Olimpijskie w Ameryce Południowej, takich jak Oscar Cortés z Kolumbii, ale jego klub w Bahia otrzymał od redakcji skierowanie na powrót do klubu. Styczeń. Jego profil jako młodego zawodnika pasował do tego, czego szukał klub Franka Hayesa Zwracał uwagę na fakt, że na pozycjach Pistons znaleźli się zawodnicy bardzo zaawansowani wiekowo. Wzbogaci także zakres rozwiązań w procesie Nurek Machado I Macadeo Haidara Nie będzie go jeszcze przez kilka tygodni.