Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Jest to prawdopodobnie pierwsze zdjęcie Ziemi przedstawiające dwóch astronautów jednocześnie przebywających na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej”.

„Jest to prawdopodobnie pierwsze zdjęcie Ziemi przedstawiające dwóch astronautów jednocześnie przebywających na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej”.

Poprzez swój talent, doświadczenie i opanowanie stosowanych technik (teleskopWierzchowce Kinooptyka itp.), wielu astrofotografów zadziwia nas swoim dorobkiem, który nas napełnia oczy. Jednym z nich jest Niemiec Sebastian Voltmer. To on 25 lat temu celował w robieniu mu zdjęćgwiazdy semicki Kometa Hale’a BobaTen „Winy stulecia” Z którego pojawiły się zdjęcia z tej rocznicy (patrz zdjęcie na dole), nowo zaangażowani „Ilustracja pierwszego piętra pokazuje dwa astronauci NaJEST W tym samym czasie „ !

Środa, 23 marca, krótko po zachodzie słońca słońceSebastian Voltmer tak skrupulatnie wszystko przygotował na to wyjątkowe spotkanie pasażu stacja Kosmiczna Nad jego rodzinnym miastem, tak jak jego przyjaciel astronauta Matthias Maurer (z misjiESA kosmiczny pocałunek) robił spacer kosmiczny – A kosmiczny spacer – Towarzyszy Raja Shari. „Czułem się, jakbym robił w życiu wyjątkowy obraz” Sebastian Voltmer świadczy o pogodzie kosmicznej.

Widzisz, to całkowity sukces, ponieważ obraz jest tak szczegółowy, że można odróżnić sylwetki dwóch astronautów, gdy są w nich. kosmiczny spacer, 400 km. A niedaleko od nich poznacie również statek załoga smoka Zadokowany na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

To naprawdę wspaniały i cudowny obraz, kiedy wiesz, że jest tam stacja kosmiczna ruch dookoła ziemi, drzwi przestrzeni, około 400 km nad fotografem. Uzyskaj tak wyraźny obraz niepokojenie kto podnieca?Atmosfera Niezwykle imponujące.