Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jean-Claude Van Damme oskarżony o napaść na tle seksualnym: „Zaczął mnie dotykać…”

To jest przypadek, że Jane Claude Van Damme Wcale nie „świadomy”.

Słynny belgijski aktor, obecnie 61-letni, jest objęty dochodzeniem pod zarzutem napaści na tle seksualnym, informacje z informacja suden Potwierdziła Sarah Durant, rzeczniczka prokuratury w Brukseli, z Stolica. „Prokuratura w Brukseli może potwierdzić istnienie toczącej się sprawy przeciwko panu V. Jak każdy podejrzany korzysta z domniemania niewinności. W interesie śledztwa prokuratura w Brukseli nie przedstawi dalszych uwag.Ten ostatni powiedział.

Skargę złożyła 33-letnia młoda kobieta, a fakty sięgają sierpnia 2021 r. W tym czasie skarżący i Jean-Claude Van Damme spotkali się tego samego wieczoru, który został zorganizowany wImperial Private Premium Bar Bruksela. Aktor rozstał się ze swoją ostatnią żoną, Gladys Portugues, w uroczystym nastroju, zbliżając się do trzydziestki w początkowo „normalny” sposób.

Ale potem, myślę, wziął kilka linijek, bo wszyscy wiedzą, że Jean-Claude Van Damme zażywa narkotyki na śmierć i nagle jest kimś innym. Najpierw uderzyłem go za dotykanie moich pośladków, a potem, kiedy przepraszał, ruszyliśmy do przodu. Wszystko szło dobrze, przy stole było wielu ludzi i śmialiśmy się, aż naprawdę przestraszył się; Zaczął mnie znowu dotykać, pytając o seks”, najpierw mówi domniemanej ofiary JCVD.

Idzie do toalety, a słynny aktor podąża za nią…”Poszedł za mną – poszedł do łazienki za mną i zamknął drzwi – i tam poprosił mnie o seks oralny z nim. Nie jest już tak samo z alkoholem i narkotykami. Powiedziałem mu, żeby kontynuował, ale nalegał, próbował mnie rozebrać. Skończyło się na tym, że wypchnąłem go z toalety, a potem nie mając pojęcia, jak trafiłem do szpitala, nie pamiętam nic poza budzeniem się przed barem, na chodniku nasiąkniętym deszczem, który właśnie spadł, bez nikogo wokół mnie w połowie -nagi– kontynuuje skarżący.

READ  Katie Holmes i Tom Cruise: Ich córka Suri, która wkrótce skończy 16 lat, zmieniła się!

Agent Jean-Claude’a Van Damme’a „bardzo zaskoczony”

zawołaj go informacja suden, agent JCVD ​​powiedział, że jest „bardzo zaskoczony”. „Brak komentarza, ponieważ żadna sprawa nie jest w tokuNajpierw odpowiedział. W obliczu potwierdzenia, że ​​prokuratura w Brukseli wszczęła śledztwo, pełnomocnik przedstawiciela odpowiedział:Jak wiecie, jest wiele ofiar, które składają skargi na artystów. Codziennie otrzymujemy również dziesiątki telefonów, aby komunikować się z Jean-Claude. Pani skarżąca się na schorzenie? Być może. Nie widzę, żeby artysta to robił. Jest bardzo ostrożny, jest żonaty i ma dzieci. „

Jean-Claude Van Damme nadal był uważany za niewinnego zarzutów przeciwko niemu do czasu zamknięcia tej sprawy.