Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jazda konna – wyścigi konne. Imperial Maxime Liviu w Szwajcarii

Podczas gdy w piątek zostanie ogłoszony oficjalny wybór francuskiej reprezentacji na Olimpiadę, w Avenches w Szwajcarii zabłysnęło dwóch jeźdźców udających podróż do Tokio.

Ponadto Francja zarządzała całym funduszem od czasu, gdy trzy imprezy szwajcarskiego konkursu wróciły w ręce Tricolorów.

Nagrodę otrzymuje Maxime Livio. Kolarz z Dénezé-sous-Doué po prostu zdołał podwoić trasę, wygrywając dwa turnieje główne.

1 miejsce na korcie 3* z praktycznie nienaganną konkurencją Ciesz się de Keroue. W wieku zaledwie siedmiu lat to francuskie siodło, zapłodnione, wystartowało dopiero w swoich trzecich międzynarodowych zawodach. 3mi Pod koniec ujeżdżenia para zdobyła 1Powrót Postaw za krzyżem. Skok mogłem obejrzeć bez przeszkód.

Czterech z ośmiu najlepszych graczy Thomasa Carlisle’a

Tym razem w doskonałym siodle Libaire APIInny francuski rymarz, 11 lat, Maxime Livio, wygrał wyścig CCI4*-S. Po bardzo dobrym ujarzmieniu (25,2 pkt.) na koniec zajmuje drugie miejscemi Z mniej niż dwoma punktami straty do Szwajcara Felixa Fogga, jego nienaganna trasa biegowa i przydzielony czas następnego dnia pozwoliły mu objąć prowadzenie. Nie przegra mimo pomyłki w niedzielnym biegu przez płotki.

Maxime Livio również zajmuje 5 miejscemi Od 3* z 8-latkiem Elvis de mania.

Ten mnożnik potwierdza formę zawodnika, który zdobył 4mi 4*-S miejsce na Festiwal Jeździecki w Baboroko, Polska, miesiąc temu.

Kolejny ambasador Maine-et-Loire, który znalazł się na szczycie rankingu: Thomas Carlyle. Wpisany do trzech wyścigów, zawodnik Lion-d’Angers wygrał cztery z Top 8.

Pierwszy na 3*wysoki z 8 lat Darmnak de Bilard Gdzie zajmuje 2mi. wtedy 7mi Z Pierwsza Dama Epsilon7 lat na placu zabaw 3*. potem na 4 * krótki, z 4mi miejsce związane z Rose Villa Zanzibar i 8mi w siodle z Bilard kadetów Jego dwa konie mają 9 lat.

Wyniki

4*-S: 1. Libaire API (M. Livio, Dénezé-sous-Doué): 29,2 (ujeżdżenie 25,2 + zaliczenie 0 + cso 4) … 4. Rose Villa Zanzibar (T. Carlile, Le Lion-d’Angers): 37,6 (28 + 9,6 + 0) … 8. Bilard kadetów (T. Carlisle): 39,9 (31,1 + 8,8 + 0).

READ  Transmisja na żywo - Igrzyska Olimpijskie w Tokio: mistrz olimpijski Roman Canoni z épée

3*-S: 1. Ciesz się de Keroue (M Livio): 30,6 (30,6 + 0 + 0) … 7. Pierwsza Dama Epsilon (T. Carlisle): 39,3 (30,9 + 4,4 + 4).

3*-L: 2. Darmnak de Bilard (T. Carlisle): 28,7 (27,9 + 0,8 + 0); 5. Elvis de mania (M Livio): 41,3 (33,3 + 0 + 8).

Udostępnij ten artykuł
Maxime Livio i Api du Libaire wygrali wyścig 4*Avanche w Szwajcarii.

Jazda konna – wyścigi konne. Imperial Maxime Liviu w SzwajcariiZachód- Francja