Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jay Carlier zdradza swoje nowe show, ale… po utracie 150 kg!

podstawowy
Guy Carlier, były francuski snajper telewizyjny, rozpocznie w sobotę 8 stycznia swój drugi pokaz w Mathurin Theatre w Paryżu.

Jeden mężczyzna pokazuje, gdzie pisarz, 72-letni Guy Carlier, zmienia się, ważąc 150 kg mniej. „Mam 96 kg, kiedy miałem 251 (…) Uważam, że zrzuciłem 150 kg, to jest ta część, którą mi został Karl” – poddaje się paryskiW najbliższą sobotę 8 stycznia. Komik opowiada o swojej długiej walce z chorobą, którą wygrał po dziesięcioletniej walce.

Dzięki operacji i pomocy w szczególności dietetyka Jean-Michela Cohena, siedemdziesięciolatek był w stanie wyzdrowieć. „Rozmowa o tym otwarcie na scenie sprawia, że ​​ludzie czują się dobrze. Wszyscy mamy swoje problemy, wszystkie nasze ciemne strony. „Przywołuje również kluczowe spotkanie miłosne, które skłoniłoby go do przejęcia kontroli nad swoim zdrowiem.

Ofiara bulimii

Przez lata ojciec YouTubera Carlito zmagał się z bulimią. „Zrujnowałem się, mówiąc sobie, że nie jestem dobrym facetem. W serialu mówię, że wszyscy jesteśmy tacy sami, wszyscy to mają. Najważniejsze, żeby zastrzelić go Carls”, powiedział.

W ten sposób najbardziej bezwzględny były dysydent francuskiej sceny audiowizualnej powróci na światło dzienne z drugim pokazem noszącym jego imię, od soboty 8 stycznia do 27 marca w Paryżu.

READ  Największa widownia telewizyjna w 2022 roku