Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bubba: Twitter zawiesił na jakiś czas konto rapera

Po zawieszeniu na kilka godzin konto Booba na Twitterze zostało w końcu reaktywowane w sobotę, 8 stycznia 2022 r.

Trochę wcześnie rano, Zaawansowana technologia w Paryżu Ogłaszając zawieszenie konta rapera Booby na Twitterze z powodu jego „komentarzy na temat biletu na szczepionkę i szczepionki przeciw Covidowi”, książę Boulogne nie zawahał się odpowiedzieć, gdy jego strona została ponownie aktywowana. „Fake News Le Parisien Tech”, dokuczał 45-latek od samego początku, po czym dodał: „(Twitter) zawiesili mnie, ponieważ uznali, że moje zdjęcie profilowe jest nieodpowiednie”.

Jego selfie, na którym znajdował się rysunek kultowego Dartha Vadera trzymającego martwe ciało małego Euke’a, który został uderzony czerwonym mieczem świetlnym w jednej ręce, „naruszyło zasady Twittera”, co Boba uzasadnił, dołączając wiadomość ze zrzutami ekranu.

Jednak w ostatnich dniach założyciel marki 92i nie zawahał się podzielić swoją opinią, podobnie jak wielu innych użytkowników, na platformie małego niebieskiego ptaka. Wyraził w ten sposób swoje stanowisko w sprawie szczepień i karty szczepień oraz posunął się nawet do podziękowania i poparcia zastępczyni La France Insoumise, Mathilde Baneau, która publicznie sprzeciwiła się obowiązkowym szczepieniom dzieci, a także przepustce szczepień, 4 stycznia. „Potrzebujemy ludzi takich jak ty, aby bronić wolności ludu” – przekonywał artysta.

Już zbanowany na Instagramie

8 stycznia Buba, który się usprawiedliwiał, chciał jeszcze raz wesprzeć swoje pragnienie „pozostania na wolności”, zapraszając „ludzi, śpiewaków, sportowców, aktorów… do tego samego”. Zaprzecza również: „Wypowiada swoją opinię na drażliwy temat tylko poprzez przekazanie prawdy”.

Ale po kilku godzinach dezaktywacji Buba Wrócił z nowym zdjęciem profilowym z dala od „Dartha Vadera”, ponieważ jest to zdjęcie „Ti-Coquine des Bisounours”. Jeśli Booba jest również znany ze swojego doradcy i ironii, prawdopodobnie również pozostanie poza zasięgiem opinii publicznej, dla byłego członka Lunatic, który nie został odcięty po raz pierwszy od sieci społecznościowych.

W rzeczywistości w styczniu 2020 r. to platforma Instagram, po kilku ostrzeżeniach, faktycznie zablokowała Boobę za łamanie zasad społeczności. A z ponad pięcioma milionami subskrybentów na swoim koncie na Twitterze, czyli dla niego, sieci społecznościowe pozostają cenną pomocą w promowaniu jego projektów. Co więcej, nie później niż wczoraj zaprezentował swój najnowszy film „TN”, który jest do tej pory dostępny w NFT, i zatytułował go „We Are There”.

READ  „Niels i ja mamy ten sam humor, to samo spojrzenie na życie”