Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jaki jest termin kwalifikacji zaplanowanych na najbliższą sobotę?

20. runda Mistrzostw Świata Formuły 1 2022, Grand Prix Meksyku odbędzie się w ten weekend w dniach 28-30 października na torze Hermanos Rodriguez w Meksyku. W najbliższą sobotę kierowcy wezmą udział w sesji kwalifikacyjnej, która wyłoni pole startowe.

W najbliższą sobotę 29 października kierowcy wezmą udział w trzeciej i ostatniej sesji treningowej Grand Prix Meksyku [EL3] Który jest zaplanowany na 19:00 (czasu paryskiego), podczas gdy sesja kwalifikacyjna Który ustala siatkę startową wyścigu zaplanowanego na niedzielę zaczyna się o 22:00 (czasu paryskiego). Te dwa kursy można śledzić na żywo na naszej stronie internetowej.

Wreszcie w niedzielę 30 października start Grand Prix Meksyku 2022 zostanie podany o godzinie 21:00 (czasu paryskiego), a kierowcy przejadą 71 okrążeń. Jasne jest, że wszystkie sesje jazdy będą dostępne na żywo i bezpłatnie na naszej stronie przez cały weekend.

Aby nadrobić zaległości w trzeciej i ostatniej bezpłatnej sesji treningowej Grand Prix Meksyku na żywo, Kliknij ten link do bezpośredniego dostępu.

Aby śledzić sesję kwalifikacyjną do Grand Prix Meksyku na żywo, Kliknij ten link, aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo.

Rozkłady jazdy GP Meksyku

piątek 28 października Sobota 29 października niedziela 30 października
EL1 o 20:00. EL3 o 19:00. Wyścig jest o godzinie 21:00.
EL2 o 23:00. Kwalifikacje o 22:00

READ  Merkato | Mercato - Ohm: To dlatego Sampaoli zdołał zadać potężny cios...