Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak zdjąć kaptur w Zelda Tears of the Kingdom: Zmień styl kaptura Hyliana

Jak zdjąć kaptur w Zelda Tears of the Kingdom: Zmień styl kaptura Hyliana

Co dalej z tą reklamą?

Po zeskoczeniu z Prelude Island i odwiedzeniu fortu Zelda Tears of the Kingdom po raz pierwszy, na pewno natrafiłeś na strój podróżnika, Prosty zestaw, ale o wiele czystszy niż kawałki na niebie podczas samouczka. Tylko tutaj, jeśli obejrzałeś wszystkie zwiastuny gry, zobaczysz, że brakuje szczegółów: Nie ma możliwości bezpośredniego zdjęcia kaptura. Tutaj powiemy ci, jak to zrobić, jest to niepotrzebnie skomplikowane.

Ukończ zadania poboczne Elith Village

przybył do wsi po raz pierwszy, Natkniesz się na dużą populację ubraną w motywy grzybów: są one dziełem Gauthier, utalentowanej krawcowej, która dzieli się swoimi talentami z wioską. Ale burmistrz Paledin nie widzi tego zbyt pozytywnie, dla niego Eleth powinna być popularna dzięki wiedzy rolniczej jej przodków. Krótko mówiąc, niemy bohater będzie musiał rozwiązać problemy wszystkich, szpiegując niektórych i spiskując z innymi.. Wszystko podzielone jest na wiele misji pobocznych oraz kilka dodatkowych misji, które szczegółowo wyjaśniamy w poniższym poradniku. Mały objazd przez starą klapę pozwoli ci odkryć pozycję nowej cudownej kurtki.

Płaszcz podróżnika: jak go obniżyć?

Link z pewnością sam nie wie, jak coś zrobić: jeśli planujesz podnieść kaptur bohatera, będziesz musiał poprosić o to Gouttiée, gdy masz założoną pelerynę.. Jest całkowicie darmowy, ale będziesz musiał wrócić i porozmawiać z nim za każdym razem, gdy będziesz chciał zmienić jego styl. nadal pasjonuję się kosmetykami do włosów, W studni twojego starego domu, w którym teraz mieszka księżniczka Zelda, leży stara kolczyk do włosów.

READ  Fantastycznie i jednocześnie tragicznie - Google Earth przedstawia 40 lat szybko rozwijającego się świata