Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak ukryć „pisanie” na WhatsApp?  3 mało znane wskazówki dotyczące pisania w trybie ukrycia!

Jak ukryć „pisanie” na WhatsApp? 3 mało znane wskazówki dotyczące pisania w trybie ukrycia!

Czy chcesz pisać wiadomości incognito na WhatsApp? Oto jak ukryć powiadomienie „Zapisz”.

WhatsApp to plik aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych. W rezultacie ma wszystko, od natychmiastowego, poprzez punkt do punktu, aż do Twojego rozmówcy z powiadomieniem „Pismo” lub «écrit». Ale jeśli ostrzeżenie może dać pewność osobie, która czeka na odpowiedź, nie zawsze tak jest w przypadku osoby, która wysyła odpowiedź. Jeśli chcesz nie spieszyć się lub nie chcesz, abyśmy oczekiwali Twojej odpowiedzi, możesz Ukryj to powiadomienie. Oto jak to zrobić.

1. Odpowiedz z powiadomieniami

Aby ukryć powiadomienie o zapisie na WhatsApp, możesz Odpowiedz z powiadomieniami. Aby to zrobić, przejdź do ustawień aplikacji do przesyłania wiadomości WhatsApp. Kliknij ” Uwagi Na tej karcie aktywuj „. Ważne powiadomienia priorytetowe Umożliwia to przeglądanie wszystkich otrzymanych wiadomości. Z góry ekranu telefonu. Gdy otrzymasz wiadomość WhatsApp, możesz ją zobaczyć na ekranie telefonu, nawet gdy jest wyłączona. Wszystko co musisz zrobić to Rozwiń wiadomość za pomocą powiadomieńdotknij Odpowiedz i prześlij odpowiedź.

Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć plik Szczegółowy samouczek krok po kroku Na tej nieznanej metodzie!

Zobacz też: Jak czytać usunięte wiadomości WhatsApp?

2. Przełącz telefon w tryb samolotowy/wytnij Wi-Fi/dane mobilne

Aby ukryć „pisanie” w WhatsApp, kolejną sztuczką jest przełączenie telefonu w tryb samolotowy, wyłączenie Wifi lub odcięcie danych mobilnych. Wyłącza to tryb natychmiastowy z aplikacji do obsługi wiadomości. Następnie możesz otworzyć aplikację WhatsApp, rozpocząć rozmowę i wpisać wiadomość. Na koniec wyłącz tryb Wifi, Aktywuj dane mobilne Lub wyłącz tryb samolotowy, aby ponownie połączyć się z Internetem. Następnie wystarczy kliknąć, aby wysłać wiadomość.

WhatsApp w trybie samolotowym

Zobacz też: WhatsApp: oto jak zapobiec pobieraniu zdjęć i filmów

3. Użyj aplikacji innej firmy

Jeśli powyższe metody Cię nie przekonują, możesz wybrać aplikację innej firmy. Najlepszy do tego celu pozostaje Flychat. To pozwala Odpowiadaj na wiadomości WhatsApp Nawet bez otwierania rozmowy. Twój rozmówca nie będzie nawet wiedział, czy widziałeś wiadomość, czy nie. tylko zobaczy Twoja odpowiedź z zaskoczenia.

Jednak z Flychatem jest to dla Ciebie niemożliwedostęp do Wiadomości głosowe lub nawetWyślij nowe wiadomości do piast. Ten ostatni powinien najpierw wysłać wiadomość. Ale zaletą jest to, że możesz odpowiedzieć nawet z ekranu blokady.

READ  Doskonała sztuczna inteligencja nie ogranicza się tylko do programu Photoshop