Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak artysta potępia obszary, które zostały uznane za „wolne od ideologii LGBT” przez setki gmin i społeczności

Opublikowany

Aktualizacja

Długość wideo: 3 min.

Artykuł napisany przez

Artysta i aktywista Bardos Staszhevsky walczy z rozprzestrzenianiem się homoseksualizmu w całej Polsce. RE.Ten demaskator został publicznie zaatakowany przez premiera, gdy stał się celem prawicowych mediów டுத்த Fragment z magazynu „My, Europejczycy”, wyemitowanego w niedzielę 14 marca 2021 r. O godzinie 10:45 we Francji 3.

Narastająca kampania homoseksualna w Polsce kończy się, gdy około sto gmin i społeczności ogłasza się „strefami pozbawionymi ideologii LGBT”. Próba zinstytucjonalizowania wykluczenia osób napiętnowanych. Artysta Bardos Staszhevsky postanawia potępić tę hańbę w swoim kraju i poza nim.

Najwyraźniej na bramie do miast anty-LGBT ustanawia znak, który zrobił, aby promować politykę przestrzeganą w tych miejscach: „Mam znak„ LGPT-Free Zone ”w dystrykcie Lubax. [sous le panneau indicateur du nom de la ville] Zrobię zdjęcie ”, Wyjaśnia w magazynie „My, Europejczycy” (przedruk). Na początku 2020 roku artysta publikuje w internecie swoje zdjęcia… to buzuje.

Pokaż, że są tylko kobiety i mężczyźni

Gwałtowną kampanię prasową przeciwko niemu zaplanowało kilka mediów bliskich polskiej władzy: „Masz gazety prawicowe, które przedstawiają społeczność LGBT jako zagrożenie dla narodu polskiego. Jest coś, co mi przedstawia, że ​​ktoś szerzy kłamstwa przeciwko Polsce. Niektórzy mówią, że mi zapłacono. Dlatego to szaleństwo”. Sygnalista i aktywista stają się wtedy celem …

Premier Mathews Moraviski został oskarżony o fałszywe przedstawianie się podczas konferencji prasowej. Bardos Staszhevsky walczy, fotografując członków społeczności LGBT, stojących za tym, co rząd nazywa „ideologią LGBT”, która obejmuje tylko kobiety i mężczyzn, z których niektórzy niechętnie okazują dziś homoseksualizm przez cały dzień.

> Przedruki francuskich magazynów informacyjnych Dostępne na stronie internetowej Francinefo i aplikacji mobilnej (iOS & Android), Sekcja „Czasopisma”.