Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iPhone 13, nowy iPad… Podsumowanie konferencji

klucz. Po nieco ponad godzinie demonstracji firma Apple przedstawiła kilka swoich kluczowych produktów, które pojawią się w wiadomościach w nadchodzących miesiącach. Wróć do wieczornych zapowiedzi dotyczących nowego iPhone’a 13 i jego różnych wersji.

Przemówienie programowe Apple odbędzie się we wtorek, 14 września 2021 r., o godzinie 19:00. Trwało to nieco ponad godzinę i ujawniło kilka nowych funkcji sprzętowych, takich jakiPhone 13iPad, iPad mini i Apple Watch Series 7 nowej generacji.

Najbardziej oczekiwaną zapowiedzią wieczoru była prezentacja zupełnie nowego iPhone’a 13. Ten ostatni nie podejmuje dużego ryzyka i dokładnie odnosi się do tego, co sprawiło, że poprzedni telefon Apple był mocny, jednocześnie poprawiając kilka punktów, takich jak moc i autonomia. Pomimo rozczarowującej sprzedaży iPhone’a 12 mini, Apple postanowiło wstrzymać się w tym roku, wprowadzając kilka wersji swojego flagowego telefonu, dostępnego w iPhone 13 mini, Pro i Pro Max. Dowiedz się o wszystkich ogłoszeniach ogłoszonych wieczorem i nadchodzących wiadomościach.