Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple Watch Series 7: nowy połączony zegarek Apple w samą porę

Równolegle z iPhone’em 13 Apple zaprezentował Apple Watch Series 7, swój nowy zegarek z łącznością.

za jego nowe wsparcie iPhone 13 I iPhone 13 ProApple wprowadza zupełnie nowy zegarek Connected, Apple Watch Series 7.

Ten nowy model nieco zmienia swój design i zapewnia dość precyzyjne obramowanie. Tak więc Apple Watch Series 7 nadal oferuje tę samą obudowę i jest dostępny w dwóch wariantach, ale ekran został powiększony: wybieramy 41 mm w małym modelu i 45 mm w dużym, w porównaniu z 40 i 44 mm wcześniej.

Apple twierdzi, że jego podłączony zegarek może wyświetlić prawie o 50% więcej tekstu niż poprzednia generacja i korzysta z okazji, aby wprowadzić małą klawiaturę.

Poprawiono również jasność, aby zapewnić bardziej czytelny tryb Always-On, a także wiele nowych pokręteł. Apple Watch Series 7 jest również bardziej odporny, ponieważ korzysta z certyfikatu IPX6.

Wewnątrz zegarek ma nowy procesor i szybciej się ładuje. Odczekaj 45 minut, aby przejść od 0 do 80% w zależności od marki. Jednak autonomia zawsze wyróżnia się przez cały dzień użytkowania, czyli około 18 godzin.

Apple Watch Series 7 będzie dostępny jesienią tego roku, zaczynając od 399 USD za model Sport. Dla tego modelu dostępnych będzie pięć kolorów, w przeciwieństwie do trzech kolorów dla wersji ze stali nierdzewnej.

READ  Czterech turystów wylądowało na Florydzie