Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Internauci zwracają uwagę na niespójności filmu telewizyjnego z Philipem Bassem

W ten czwartek, 17 czerwca, TF1 wyemitowało swój niewydany film telewizyjny Philippe’a Bassa, Le Saut du diable. Ale po stronie internetowej niektóre szczegóły powieści pozostawiły więcej niż zakłopotanie …

Filip Bass Nie przestawaj. Od dawna grając rolę dowódcy Rochera w odnoszącej sukcesy serii TF1, profilowy47-letni aktor powraca na Channel One, tym razem z nowym i bardzo oczekiwanym filmem telewizyjnym. w Diabelski skok, który został wyemitowany w czwartek, 17 czerwca w TF1, gra Paula Villara, byłego oficera sił specjalnych, który specjalizuje się w survivalu i sportach ekstremalnych. Na górskiej wycieczce mającej na celu nawiązanie więzi z jej 17-letnią córką Sarah, którą gra Mira SchmidtSprawy wymykają się spod kontroli, a duet ojciec-córka będzie ścigany przez niebezpiecznych przemytników.

Film telewizyjny w stresie

Niemal pełna akcji powieść dostosowana do Philipa Bassa. Aby najlepiej ucieleśnić rolę tego opiekuńczego ojca, Aktor przeszedł intensywne szkolenie W ten sposób wykonuje własne akrobacje. Co więcej, Film telewizyjny został nakręcony w środowisku naturalnym, co prowadzi do szczególnie imponujących scen. I jak (prawie) każda fantazja TF1, Diabelski skok Łaskotanie wzbudziło ciekawość widzów… którzy w większości są w końcu rozczarowani finałowym przedstawieniem.

Scenariusz jest problematyczny

Na Twitterze wielu internautów okazało się szczególnie zakłopotanych fabułą fantasy TF1. Na przykład wielu żartowało z roli ojca specjalizującego się w survivalu i sportach ekstremalnych, który postanawia rozpalić ognisko w środku nocy na środku góry, Chociaż wie, że jest ścigany przez kilku mężczyzn Prawdopodobnie bardzo niebezpieczny. Niektórzy zachwycali się również sceną, w której postać Sarah jest w niebezpieczeństwie i żąda od matki „Ale nie policjaInni wyrazili wątpliwości co do skuteczności.nikczemni„Z filmu telewizyjnego jasno wynika, że ​​nie jest zbyt dobry w strzelaniu do celu. Krótko mówiąc, wszyscy zauważają to, co postrzegają jako bardzo wyraźne niespójności:”W tej historii wszystko jest za duże“,”Nic nie jest spójne“, “Jest to błąd”,4 sprzeczności w 5 minut“Możemy czytać. Dlatego przekonany” Diabelski skok Pierwszy ?

READ  Fani: „Spider-Man” jest liderem na TF1 przed „Le Corniaud”, „Vice-Versa” jest czwarty na M6, Arte au Million, C8 en forme