Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ines Rigg miażdży Caroline Margeridon w Quotidien: „Babcie nie zawsze są miłe”

Ines Rigg miażdży Caroline Margeridon w Quotidien: „Babcie nie zawsze są miłe”

streszczenie

W poniedziałek 29 kwietnia 2024 Ines Rieg była gościem Jana Barta w programie „Quotidien”.

Kandydatka do trzeciego miejsca w zeszłym sezonie „Dancing with the Stars” powróciła do kłótni z Natashą St. Pierre.

Wspomniała jednak także o kontrowersjach, jakie miały miejsce w finale, kiedy „zwalniała” Caroline Margeridon po jej eliminacji

indeks

Kłócić się czy nie? Niestety, trzynasty sezon Taniec z gwiazdami Znacznie bardziej zaznaczysz życie Jego kłótnie za kulisami Tylko do tańca. Tym bardziej, że podczas ostatniej transmisji w TF1 w piątek 26 kwietnia 2024 roku pomiędzy Ines Rigg a Caroline Margeridon mogła dojść do kłótni.

Jednak tak myśleli internauci, gdy komik został wyeliminowany przed finałowym pojedynkiem. Rzeczywiście, po wykluczeniu, młoda aktorka zabrała głos, aby opowiedzieć o swojej przygodzie i wyrównać rachunki.

Kłótnia Ennisa Rigga i Caroline Margeridon?

W tym momencie doszło do cięcia, które nie obyło się bez reakcji w Internecie. Według informacji „Le Parisien” obniżka ta miałaby pozwolić na ukrycie sporu pomiędzy Ines Rieg a Caroline Margeridon. Ten pierwszy odpychał drugiego, gdy ten przychodził z nim porozmawiać.

Przepytywany przez gwiazdę „Le Parisien”.Umowa została zawarta Podał swoją wersję: „ O tej zniżce nie powiem. Ponieważ w tym sezonie było wystarczająco dużo kontrowersji. Brudne pranie jest prane w rodzinie„Później Caroline Margeridon oświadczyła, że ​​tego nie zrobiła „Właśnie rozmawiałem z Christophe’em Licatą, żeby mu pogratulować. Musieli być zszokowani (przestraszeni, przyp. red.) w zarządzie. Nie wszystkich możemy lubić”..

Co sądzisz o trzynastym sezonie? Taniec z gwiazdami ? Swoją wersję przedstawiła w poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. Została zaproszona CodziennieInes Rieg musiała odpowiedzieć na pytania Jana Barta dotyczące tej słynnej sekwencji.

Wersja komediowa

„Czy nie ma historii z Caroline Margeridon? Nie zdenerwowałeś jej?”Zapytał ją. Na co główna zainteresowana strona odpowiedziała: „Och, mówią, że ją rozzłościłem. To nieprawda”.

Jednak kandydat, który zajął trzecie miejsce Taniec z gwiazdami ciągły:Z drugiej strony mogę powiedzieć, że Caroline Margeridon mnie nie lubi. Wiemy jednak, że Caroline Margeridon ma informacje, których nie ma nikt inny. Ponieważ powiedziała, że ​​była tam w dniu, w którym Natasha powiedziała mi, że jestem małą dziwką. Ale jej tam nie było, więc nie rozumiem..

„W tym właśnie problem, bo dobrze tańczyłam (śmiech). Jesteśmy po to, żeby zmylić młodych mężczyzn, ale panie, matki i babcie nie zawsze są miłe., ostatecznie podsumowano. Jeśli Ines Rigg nie jest „przyjaciółką” Natashy St-Pierre, to komik najwyraźniej nie ma w sercu także Caroline Margeridon i to akceptuje.

READ  Gil ujawnia, co zrobił z niezwykłym prezentem, który wygrał w Grze wygody