Indian Wells: nasiona na spotkaniu

Zwycięzca marcowego Miami Masters 1000, Hubert Hurkacz wciąż walczy o udany amerykański dublet! Polak, rozstawiony z 8. miejsca w Indian Wells, awansował w trzeciej rundzie, pokonując Aleksieja Popyrina 6-1, 7-5 w ciągu 1 godziny 25. Kompozytor 6 asów wygrał pierwszego seta z przerwą 1:0, 4 -1, a następnie zremisował 1-1 W drugim meczu, zanim po raz pierwszy odpuścił swój serwis w meczu przy 5-4, więc stracił tylko dwa punkty meczowe. Ale wyzdrowiał dobrze i zakończył swoje spotkanie, po podpisaniu nowej przerwy w 6-5. Przeciwstawi się mu Francis Tiafoe, który mocno znokautował innego Amerykanina Sebastiana Kordę, rozstawiony z numerem 32: 6-0, 6-4 w 1:20. W pierwszym secie ukończył światowy numer 49, po czym przełamał się od początku drugiego seta, ale zdołał odwrócić sytuację i zdobyć czwarty punkt meczowy. Denis Shapovalov wykorzystał odpuszczenie kontuzjowanego kręgosłupa rodaka Vaska Pospisila, który w pierwszym secie wygrał 3:0.

Chrissy jest bardzo blisko tego wyczynu

Trafia również, ale boleśnie, do Diego Schwartzmana. Argentyńczyk potrzebował trzech setów i 2:35, aby wyeliminować urodzonego we Francji Amerykanina Maxime’a Creasy’ego: 6-2, 3-6, 7-5. Piętnasty na świecie zawodnik wygrał pierwszego seta przełamując remis 1:1 i 3-1, a następnie przegrał drugiego seta przełamując go 1:0. W trzeciej Chrissy, właściciel 11 asów i 14 podwójnych błędów podczas tego meczu, awansował 5-4 i stracił dwa punkty meczowe na swoim serwisie, zanim przegrał konfrontację na 6-5, a tym samym i mecz. Surowy wobec 24-letniego paryżanina. Argentyński Dan Evans (nr 18) zmierzy się z obrońcą Kei Nishikori 4-6, 6-3, 6-4 w 2:41, po tym jak udało mu się przełamać decydującą przerwę 3-3 w trzecim secie. W tym samym miejscu ósme miejsce zajął Casper Rudd (#6), zwycięzca turnieju w San Diego z zeszłej niedzieli, za którym odniósł łatwe zwycięstwo nad Roberto Carballes Baena: 6-1, 6-2 w 1:11 z 5 asami. W drugim secie obronił jedyny break point Hiszpana 3-0.

READ  Mistrzostwa Świata 2022: Lewandowski i Polska zakwalifikowały się pokonując Szwecję. Sporty

Solidna Opelka, Bautista Agut trochę mniej

Rozstawiający numer 15, Roberto Bautista Agut, narzucił logikę, pokonując Guido Bellę w dwóch setach i 1h51 gry (7-5, 6-3). Hiszpan był trzykrotnie złamany i widział, jak Argentyńczyk zaserwował pierwszego seta 5-4 przed rozegraniem trzech kolejnych meczów. W drugim secie przerwa 4-3 pozwoliła mu wygrać, nie bez trudności. Tymczasem 16. rozstawiony, Riley Opelka, pozbył się Taro Daniela 7-6, 6-3 w 1:28, strzelił 11 asów i nie miał breakpointu do obrony. Dotyczy to również Rosjanina Asłana Karatseva, 23. gracza na świecie i 19. miejsca, przeciwko Włochowi Salvatore Caruso, 135. graczowi na świecie i z kwalifikacji, w dwóch setach (6-0, 6-2) i 1 godzina i 10 meczu dla Brytyjczyka Camerona Nouri, 26. gracza na świecie i 21. w rankingu, przed Amerykaninem Tennys Sandgren, 102. graczem na świecie, w trzech setach (6-4, 5-7, 6- 0), 2 godziny i 15 minut. Z gry dla Bułgara Grigora Dimitrova, 28. gracza na świecie i 23. miejsca, przeciwko Niemcowi Danielowi Altmaierowi, 114. graczowi na świecie, w dwóch setach (6-4, 6-2) i 1 godzinie 27 gry . Lloyd Harris z RPA, 31. gracz na świecie i 26. rozstawiony, przeciwko Hiszpanowi Alejandro Davidovichowi Fokinie, 43. graczowi na świecie, w dwóch setach (6-3, 6-3) i 1 godzinie 10 gry.

Miedwiediew poparł jego stanowisko

Daniil Miedwiediew nie wzdrygnął się. Rosjanin, drugi gracz na świecie i zajmujący 1. miejsce, zakwalifikował się do trzeciej rundy turnieju Masters 1000 w Indian Wells w Stanach Zjednoczonych, na twardym gruncie, eliminując Amerykanina Mackenzie McDonald, 57. gracza na świecie , w dwóch setach (6-4, 6-) 2) I 1 godzina i 13 gry. W pierwszej rundzie Amerykanin od początku obronił breakpoint, by w drugiej rundzie poddawać się. Z tą przewagą w kieszeni Rosjanin zrezygnował, nawet przegrywając pierwszą rundę, w swojej pierwszej próbie (6-4). Wreszcie, w drugiej i ostatniej rundzie, tym razem MacKenzie McDonald czekał, aż jego drugi mecz zagrywek stanie się trudny. Po tym razem, oszczędzając trzy pierwsze piłki, poddał się czwartej, po czym ponownie się załamał. Dzięki tej podwójnej przewadze Daniil Miedwiediew kontynuował swój impet, kończąc to spotkanie na zamknięciu (6-2). W kolejnej rundzie zmierzy się z Serbem Filipem Krajinovic, 34. zawodnikiem świata i 27., który wyeliminował Amerykanina Marcusa Girona, 59. zawodnika świata, w prostych setach (7-6 (2), 7-5). ) i 1h48 gry.

READ  Orleans zakwalifikował się po dzwonku, Angers, Antibes i Vichy odpadli

Śledzenie Rublowa na drodze

Andriej Rublow również kontynuuje swoją drogę. Rosjanin, piąty gracz na świecie i zajmujący 4 miejsce, wyeliminował Hiszpana Carlosa Tabernera, 116. gracza na świecie, w dwóch setach (6-3, 6-4), 1 godzinie i 37 meczach. Rosjanin początkowo wracał do meczu dwukrotnie, ale już złamał swojego przeciwnika wynikiem 1-0, zanim obronił dwa breakpointy 3-1. W stanie 5-2 Andriej Rublow dwukrotnie nie trafił na podwójną przerwę, co było równoznaczne z wygraniem pierwszego seta. Ale to było tylko opóźnienie i skończyło się na wyższej pozycji z tej dwójki, w następstwie, po zamknięciu (6-3). Ostatecznie w drugiej i ostatniej rundzie piąty gracz na świecie musiał oszczędzić dwa punkty wejścia. W tym procesie, rozstawiony z numerem 4 miał okazję przyjąć serwis Hiszpana, zanim osiągnął swoje cele, przy następnym serwisie Carlosa Tabernera. Mimo 4-3, w następstwie Rosjanin potrzebował jeszcze trzech piłek, aby odzyskać potrzebną mu przewagę, aby zakończyć to spotkanie zaraz po (6-4). W kolejnej rundzie Amerykanin Tommy Ball, 60. zawodnik świata, odnajdzie Serbskiego napastnika Dusana Lajovicia, 35. zawodnika na świecie i 28. miejsce, w dwóch setach (6-2, 6-3) i 1 godz. zabawy.