Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Imigranci, kobiety w ciąży… Trump przedstawia mrożącą krew w żyłach relację ze swojej potencjalnej drugiej kadencji

Imigranci, kobiety w ciąży… Trump przedstawia mrożącą krew w żyłach relację ze swojej potencjalnej drugiej kadencji

Uchwyć czas Trump opisuje swoją potencjalną drugą kadencję jako mrożącą krew w żyłach, pomiędzy kontrolowaniem kobiet w ciąży a deportacją imigrantów (Donald Trump rozmawiał z „Time”, aby omówić swoje plany, jeśli wygra wybory prezydenckie w USA)

Uchwyć czas

Trump opisuje swoją potencjalną drugą kadencję jako mrożącą krew w żyłach, pomiędzy kontrolowaniem kobiet w ciąży a deportacją imigrantów (Donald Trump rozmawiał z „Time”, aby omówić swoje plany, jeśli wygra wybory prezydenckie w USA)

Zjednoczone państwo – ” Jeśli wygra „? To nie byłoby zbyt zachęcające. Podczas gdy Donald Trump toczył w Nowym Jorku proces karny w sprawie Stormy Daniels, kandydat na prezydenta USA udzielił dwóch wywiadów… czasIch treść ujawniono we wtorek, 30 kwietnia. Cel tych wywiadów: zrozumienie, co Trump zamierza zrobić na ewentualną drugą kadencję.

Z trzeźwym tytułem Jeśli wygra „,” Jeśli wygra „, Temat czas Opowiada o ambicjach Donalda Trumpa, ale przede wszystkim o tym, jak zamierza po wyborze odzyskać kontrolę nad Białym Domem. Program wywołuje dreszcze.

Magazyn opisuje projekt drugiego semestru jako „ Przewodniczyć imperium, które zmieni Amerykę i jej rolę w świecie.. Wystarczy nadać ton. Oto najważniejsze wydarzenia.

Nielegalne obozy dla imigrantów i deportacje

To jeden z filarów jego kampanii prezydenckiej. Jeśli Donald Trump zostanie ponownie wybrany, jednym ze swoich pierwszych celów uczyni masowe wydalenia imigrantów. Mówimy tu o 11 milionach ludzi. ” Trump powiedział mi, że byłby skłonny zbudować obozy dla imigrantów i rozmieścić wojsko amerykańskie zarówno na granicy, jak i wewnątrz kraju.„, powiedział dziennikarz z czas.

„Gwardia Narodowa (przyp. red.: korpus wojskowy odpowiedzialny przed stanami) powinna sobie z tym poradzić. Jeśli nie, użyję wojska”.Siły federalne ogłosiły więc Donalda Trumpa.

READ  Porozumienie między niektórymi kluczowymi przywódcami w sprawie ponownego mianowania Ursuli von der Leyen

Kiedy przypomniano mu, że wojska USA nie można rozmieszczać przeciwko ludności cywilnej, odpowiedział: „ Cóż, to nie są cywile. Są to osoby, które w naszym kraju nie są legalne. To jest inwazja na nasz kraj. Być może żaden kraj nigdy wcześniej nie doświadczył inwazji. »

Kontrola kobiet w ciąży

W obliczu pewnych elementów pierwszej kadencji Trumpa niektórzy nie wahali się wskazać na podobieństwa do arcydzieła Margaret Atwood, Szkarłatny Sługa. SPlanujemy zająć się ryzykiem związanym z aborcją w kraju, dostarczając nowy materiał do porównania. Kandydat zasugerował, że mógłby zezwolić stanom na monitorowanie kobiet w ciąży w celu egzekwowania przepisów aborcyjnych.

„Myślę, że im się to uda” Jak powiedział, odkąd Sąd Najwyższy uchylił to orzeczenie „Roe kontra Wade”które gwarantuje konstytucyjne prawo do aborcji, ponad 20 stanów USA całkowicie lub częściowo zakazało aborcji.

„Nie ma znaczenia, czy czujesz się komfortowo [avec cela] Po pierwsze. „To nie ma żadnego znaczenia, bo te decyzje będą podejmować państwa”. on dodał.

Wykorzystując sprawiedliwość, aby zemścić się na Bidenach

Jeśli Donald Trump ponownie znajdzie się w Gabinecie Owalnym, Joe Biden będzie miał się czym martwić, ponieważ jego przeciwnik zamierza wziąć odwet, podczas gdy on jest sądzony w czterech procesach karnych. Sytuacja bezprecedensowa w historii Ameryki. Podczas gdy dziennikarz z czas Pyta go, czy liczy „atakować” Jeśli Biden zostanie wybrany ponownie, odpowie: „ To zależy od tego, co stanie się z Sądem Najwyższym. »

Dziewięciu sędziów, z których trzech zostało mianowanych przez Trumpa, dyskutuje, czy immunitet prezydencki Donalda Trumpa mógłby zwolnić go z niektórych postępowań. „Jeśli powiedzą, że prezydent nie ma immunitetu, jestem pewien, że Biden zostanie osądzony za wszystkie swoje zbrodnie”.Zdaniem Trumpa. Magazyn budzi obawę, że sprawiedliwość może zostać wykorzystana do celów osobistej zemsty.

READ  Hamas żąda zawieszenia broni i wycofania Izraela ze Strefy Gazy

Ta obawa utrzymuje się przez resztę wywiadu, gdy Donald Trump wyjaśnia, że ​​prawdopodobnie zwolni amerykańskich prokuratorów, którzy odmówią wydania mu rozkazu ścigania kogoś. Co by naruszało Tradycja niezależnego egzekwowania prawa sięga początków Ameryki.”„ – pisze dziennikarz. „To będzie zależeć od sytuacji”.Trump wyjaśnił.

Przepraszam z całą swoją siłą i wątpliwymi wyborami w zakresie zarządzania

Choć Donald Trump mógłby sobie ułaskawić w niektórych sprawach federalnych, zamierza zrobić to samo w przypadku 800 osób, które przyznały się do winy lub zostały skazane za atak na Kapitol 6 stycznia po jego podżegającym przemówieniu.

Wśród innych punktów poruszonych w wywiadzie i podsumowanych przez dziennikarza zamiar taki ma także kandydat Trump „Nie przychodzi z pomocą atakowanemu sojusznikowi w Europie lub Azji, jeśli uważa, że ​​kraj ten nie płaci wystarczająco dużo, aby się bronić”.

Wyeliminuje amerykańską służbę cywilną, rozmieści Gwardię Narodową w amerykańskich miastach, jeśli uzna to za stosowne, i zamknie Biuro ds. Gotowości na Pandemię Białego Domu. » – kontynuuje dziennikarz.

Jeśli chodzi o swoją administrację, Donald Trump jasno daje do zrozumienia, że ​​chce otaczać się jedynie ludźmi, którzy wspierali go po porażce w 2020 r. i którzy nadal popierają fałszywe twierdzenie o sfałszowaniu wyborów.

Wreszcie, gdy pyta go rozmówca „Czy nie rozumiecie, dlaczego tak wielu Amerykanów postrzega tę rozmowę o dyktaturze jako sprzeczną z naszymi najbardziej cenionymi zasadami?” Zaskakująca odpowiedź Donalda Trumpa: Myślę, że wielu osobom się to podoba.”. Atmosfera.

Zobacz także na HuffPost: