Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

IKEA przedstawia bardzo stylową ławkę na buty, która nie zajmuje miejsca – Tuxboard

IKEA przedstawia bardzo stylową ławkę na buty, która nie zajmuje miejsca – Tuxboard

Ciesz się eleganckim wyglądem tej szafki na buty IKEA. Wreszcie zaprowadź porządek w swoim przedpokoju, sypialni czy salonie!

Nie wiesz już jak przechowywać te buty w swoim domu? To się dowiedz Ta ławka jest przeznaczona na zakupy w IKEA. Jest nie tylko użyteczny, ale także bardzo piękny jako dekoracja!

Wprowadź sztukę piękna do swojego domu z IKEA

Założona we Francji ponad 40 lat temu IKEA co roku zachwyca fanów wystroju wnętrz i odważnego designu.

Wlać Ulepsz swój dom I spraw, aby Twój kokon był tak wygodny, jak to możliwe, szwedzkiej marce projektowej z pewnością nigdy nie zabraknie pomysłów. Stało się to ponownie prawdą niedawno, odkąd marka ponownie wypuściła na rynek Star Bowl z lat 70.

W IKEA znajdziesz obydwie nowości. Ale także produkty obowiązkowe, które cieszą się coraz większym powodzeniem wśród klientów. Jak niezniszczalna półka KALLAX Teraz praktyczną szufladę do przechowywania znajdziesz w sklepie za niecałe 3 euro.

Zakupy u skandynawskiej marki to przeżycie samo w sobie. Zawsze masz gwarancję, że znajdziesz niezwykłe pomysły na meble lub dekoracje. To właśnie sprawiło, że od samego początku odnosiła sukcesy. Satysfakcjonują ceny oferowane przez markę.

Ponieważ IKEA faktycznie sprawia, że ​​jest to przeżycie Projektowanie w zasięgu każdego. Potwierdziło się to tej wiosny w nowej kolekcji BOASTAD. Odkryj te eleganckie meble o eleganckim wyglądzie, które dodadzą klasycznego charakteru Twojemu domowi. Ponieważ wszystkie mają piękny fornir dębowy.

W IKEA znajdziesz także wszystko, czego potrzebujesz, aby ulepszyć swój dom i uczynić go przyjemniejszym na co dzień. Wiąże się to np. Nowe systemy przechowywania Aby zaaranżować swój dom. Oprócz tej praktycznej, wielofunkcyjnej otomany znajdziesz także ławkę na buty, która przyda się również do zwolnienia miejsca w domu.

IKEA oferuje ławkę na buty, która nie zajmuje miejsca w domuIKEA oferuje ławkę na buty, która nie zajmuje miejsca w domu

IKEA oferuje ławkę na buty, która nie zajmuje miejsca w domu

Dwufunkcyjna ławka na buty

Odkryj w IKEA stołek TJUSIG Jeden z bestsellerów marki. Miłośnicy mebli inspirowanych stylem skandynawskim będą zachwyceni tym produktem. Ponieważ ta ławka ze schowkiem jest równie piękna, co praktyczna.

READ  Ten smartfon jest w sprzedaży w Amazon — zdobądź go szybko!

Jest przede wszystkim idealny do małych przestrzeni. Ponieważ ma wymiary, które łatwo wkomponować w każdy zakątek domu. Umożliwi nam także wygodne zakładanie lub zdejmowanie butów przy wejściu i wyjściu z domu, jeśli umieścimy je w przedpokoju lub przedpokoju.

O wymiarach 85 cm x 32 cm x 65 cm jest podzielony na dwie części. Spód przeznaczony jest na buty, a do ich przechowywania służą dwie praktyczne, stalowe półki. Możesz Na tej ławce możesz przechowywać do siedmiu par.

Górna część składa się z siedziska z uchwytami. Ułatwienie przenoszenia w razie potrzeby. Możesz tam usiąść, aby ułatwić zakładanie lub zdejmowanie butów. Ale można go również wykorzystać jako dodatkowy mebel do umieszczenia na przykład rośliny lub nawet lampy.

Dzięki ponadczasowemu projektowi wymyślonemu przez Henrika Preutza dla Ikei, to odniesienie dobrze pasuje do wszystkich istniejących wcześniej dekoracji. Jeśli chodzi o cenę, to i tak jest to miła niespodzianka dla lekkich budżetów. Poszukaj tej drewnianej ławki, która jest łatwa w utrzymaniu, Za cenę zaledwie 59,99 euro.