Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hołd dla Johnny’ego: Płacząca Leticia Hallyday, Nulwin dotknął Leroya, Patrick Broel poruszył się…

Dzień upamiętniający Johnny’ego Hallydaya kończy się w wielkim stylu wyjątkowym koncertem w Accor Arena we wtorek 14 września. Na scenie pokazano wielu utalentowanych artystów i przyjaciół Tolliera, takich jak Catherine Ringer, Maxime Nucci, Gad Elmaleh, Cad Murad, Kalogero, Luan, Louis Bertignac, Noloin Leroy, Jennifer i inni. Wydarzenie to było transmitowane na żywo na France 2 i prezentowane przez Michaela Druckera. Na ekranach towarzyszyły artystom archiwalne zdjęcia i filmy Johnny’ego Hallydaya.

Od tego czasu sam rocker otwiera uroczystości obiecuję ci grał. Leticia HallydayObecna z córkami Jad i Joy, otarła kilka łez na początku tego muzycznego hołdu, który rozpoczął się jej ulubioną piosenką. Następnie wokale zapewnili Patrick Bruel, Florent Bagni i Patrick Fury Żyj dla najlepszych. Kendji Girac śpiewał pragnienie pragnienie, z Yarolem Poupaud na gitarze. Louane zabrał z Diego wolny w głowie.

Wykonawcom towarzyszyła orkiestra symfoniczna, gitarzysta Yarol Bobod i sam Johnny Hallyday: jego głos nie przestał rozbrzmiewać w sali koncertowej. Gaëtan Roussel sprawił, że publiczność tańczyła swoim coverem czarne jest czarne. Leticia Hallyday wstała, by zrobić kilka kroków do tańca. Między śmiechem a łzami matka Jade i Joy (17 i 13 lat) wyczuła ich obecność „jej mężczyzna” Podczas tej pięknej sceny.

Pasja zawładnęła również artystami, takimi jak Nolwenn Leroy. Nie Woods, który objął urząd porzucony piosenkarzNa początku wieczoru był zdenerwowany. Pod koniec piosenki zamknęła oczy i chwyciła mikrofon, mrucząc kilka słów. Patrick Bruel, który był bardzo blisko Johnny’ego Hallydaya i miał okazję kilkakrotnie z nim śpiewać, po występie podniósł palec wskazujący do nieba. za miłością. Christoph May, który śpiewał obiecuję ci W wersji wokalnej miał też mały gest dla Johnny’ego Hallydaya. Pod koniec koncertu publiczność wykonała robotę owacje na stojąco Do rockmana, który stamtąd musiał kontynuować ten uroczy wieczór z wielkim uśmiechem.

READ  Między Hiszpanią a Polską krawat, który nikomu nie odpowiada