Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Florence Foresti ponownie przeżywa swoje doświadczenia w Caesars

Mistrzyni uwolnienia Cezara w 2020 roku, komik spotkała się z bardzo napiętą atmosferą i irytacją z powodu licznych nominacji Romana Polańskiego, który stał się celem oskarżeń o napaść na tle seksualnym. Wróciła do niej w „C à vous” we Francji 5.

28 lutego 2020 na żywo w Canal+, pomimo kryzysu, który wstrząsnął César Academy po masowej rezygnacji Zarządu i 12 nominacji dla Romana Polańskiego z jego filmem Oskarżam Florence Foresti odpowiedziała i wypełniła swoją rolę damy ceremonii w czterdziestym piątym wydaniu Cesara. Francusko-polski reżyser był nieobecny na wieczorze w Salle Pleyel w Paryżu Otrzymał nagrodę za najlepsze osiągnięcie, co spowodowało, że wielu gapiów i Florence Foresti odeszli. „Jestem taki szczęśliwy… Uh, nie jestem na tyle odważny, żeby tam być!” pocałował się na długo przed burzą”Wybuchła w swoim wstępnym monologu. „Jest dwanaście razy będziemy mieli problem. Musimy rozwiązać problem albo wieczór nas zepsuje, więc jak to zrobić?”

Przeczytaj także – Florence Foresti ujawnia swoją prawdziwą pensję za poprowadzenie koncertu Cesara

Półtora roku później, w „C à vous” we France 5, Florence Foresti powraca do tego złożonego doświadczenia. „To była armia paniki wokół mnie z ludźmi niepewnymi, czy ceremonia odbędzie się, czy nie zostanie przerwana. Było tłoczno, ale zachowałem swoją pasję, chciałem zabawiać widzów i wywiązać się z mojego kontraktu”Pamiętała, myśląc do siebie „Dumny ze swoich tekstów” i jego wydajność. „Nie możemy ignorować kwestii społecznej, która została przejęta przez feministki. Każdy miał na ten temat swoje zdanie i ja też. Nie mogłem udawać”.

» Czytaj także –Opowieść podręcznej : Florence Foresti kpi z kultowej serii

Florence Foresti mówi, że chciała pozostać wierna swoim wartościom i przekonaniom, podczas gdy była samokrytyczna. „Z pewnością byłem niezdarny lub w złym guście, ale to jest niebezpieczeństwo, które musi podjąć komik. Ryzykując popełnienie błędów, musimy starać się być uczciwi i dobrze się bawić., zwierzył się Anne Elizabeth Lemoine. Mogłem popełnić błędy z gorszymi zaworami, twardymi zaworami, ale zrobiłem, co mogłem w tamtym czasie.” W wieku czterdziestu pięciu lat przyznała, że ​​czas jest wyjątkowy „Trudne dla komików”.

READ  Znajdź literę „P” wśród wielu „R” w 7 sekund i rozwiąż wizualne wyzwanie dnia

Zobacz też – Non Stop People – Cesar 2020: Florence Foresti przerywa milczenie na temat swojego zachowania (11.11.2020)

» Śledź wszystkie wiadomości z magazynu telewizyjnego na Portal społecznościowy Facebook I Świergot .