Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hokej: Sześć meczów Francja-Polska U19 w ten weekend w Cambrai

Po powrocie do doskonałych obiektów na Avenue Villars, francuskie drużyny U-19, dziewczęta i chłopcy, spotykają się w weekend z obozem przygotowawczym i trzema meczami towarzyskimi na każdą sesję treningową przeciwko Polsce.

Jeśli chodzi o dziewczyny, Guilloom Quiwi jest trenowana i zarządzana przez Carolyn Duratzo, która będzie pytana o bilety na Puchar Europy w Zurychu od 18 do 24 lipca. Jeśli chodzi o chłopców, zawody odbędą się w Wiedniu w tych samych terminach, choć udziały będą takie same.

Dziewczyny nie będą miały w sztabie trzech członków sztabu, a mianowicie: Charlotte Durachta z tyłu, jej siostra Eliza w ataku i Axelle Wired w pomocy. Chociaż Charlotte ma już zaszczyt nosić ten strój gdzie indziej, trio po raz pierwszy założy niebieską koszulkę Cambrai.

Caspard Xavier, który szkolił się w Cambrai, odnajdzie dziedzinę, którą zna od wyjazdu do Brukseli i gdzie zostawił wielu przyjaciół.

Stoły

Dziewczyny zagrają w ten piątek 25 czerwca o 18.30, potem w sobotę o 11.00, a mecz zakończy się w ten weekend o 10.00 w niedzielę. Chłopcy będą pierwsi na boisku w ten piątek o 16:30. Będą śledzić mecze w sobotę o 16:00 i niedzielę o 12:00.

READ  Wydawca Hardis Group tworzy spółkę zależną w Polsce