Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hind bin Abdul Qadir dołącza do Galatasaray

Hind bin Abdul Qadir dołącza do Galatasaray

Hind bin Abdul Qadir powróci do gry w Türkiye. Brukselski klub obrońców ogłosił swój kontrakt z Galatasaray w piątek, w 28. urodziny belgijskiego zawodnika.

Hind Bin Abdelkader grał kilka sezonów w Hatay, zanim dołączył do Villeneuve Dask w zeszłym sezonie z belgijsko-francuskim trenerem kotów Rachidem Meziane.

Hind Fein Abdelkader, która cierpi na problemy z kolanem, nie zagrała w zeszłym miesiącu w mistrzostwach Europy w Tel Awiwie i Lublanie, na koniec których Belgia zdobyła swój pierwszy tytuł mistrza Europy.

Po opuszczeniu Belgii i Wavre-Sainte-Catherine, również w koszulkach Waregema (mistrza Belgii z 2011 roku) i Namur, Hind Benabdelkader grał w Hiszpanii w Cade-la-Seux, Nicei, Krakowie (z Pucharem Polski w 2017 roku), Hatay w Turcji od 2017 do 2021 roku i musiał dochodzić do zdrowia po kontuzji więzadła kolana przed wznowieniem służby Sika w Rosji w Nika.

Dołączyła do Villeneuve d’Ascq w zeszłym sezonie, gdzie notowała średnio 10,9 punktu, 2,1 zbiórki i 1,5 asysty na mecz, ale przegapiła play-offy z półfinałów, ponieważ Villeneuve d’Ascq została pokonana w finale turnieju przez Lyon i Julie Allemand.

READ  Argentyna w 1/8 finału z Polską – rts.ch