Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harry i Meghan Markle zostali wydaleni z Londynu, a prawda o ich konflikcie z księciem Williamem została ostatecznie ujawniona

Czy znamy dzisiaj prawdziwe powody wygnania księcia Harry’ego i Megan? Markle ? W każdym razie, właśnie podjęto nowy krok w ujawnieniu, który od miesięcy nie przestaje pojawiać się na pierwszych stronach gazet. Jeśli spadkobierca brytyjskiego tronu i była aktorka mieszkają dziś w USA, ich wyjazd mógł nie być wynikiem ich własnych decyzji. Krótko mówiąc, czy wezwano ich do odejścia? sprzeciw Ujawnia wszystko w najdrobniejszych szczegółach.

Książę Harry i Meghan Markle : zmuszony do wyjścia żaba więcej Chata?

Związek daleki od jednomyślności

Od młodości Książę Wielkiej Brytanii, Harry Sussex Nie przestawaj robić nagłówków. Już wtedy niektóre jego wypowiedzi medialne, a nawet jego ekscesy wywołały wiele atramentu. Jeśli niektórzy Brytyjczycy zdawali się wybaczać mu jego niegrzeczność w związku ze zniknięciem matki, jego krewni nie byli skłonni przekazać gąbki. W rzeczywistości wielu członków Korony obawiało się, że przygody ucznia tego nie zrobią Rzucić nadszarpnąć reputację instytucji. Wszyscy więc mieli nadzieję, że jego małżeństwo rozładuje wszelkie napięcia i pozwoli młodemu człowiekowi na nowy obrót w swoim życiu.

Jednak nic takiego Oczekiwany. W rzeczywistości decyzja księcia Harry’ego, by poślubić amerykańską aktorkę, nie przypadła do gustu wszystkim. Być może niektórzy woleliby widzieć go zjednoczonego z kimś bardziej przyzwyczajonym do pałacowych zwyczajów. Ze ślubu Harry’ego i Meghan MarklePierwsze napięcia były naprawdę namacalne. Po obu stronach panuje już atmosfera szczególnie napięcie. Od 31 marca 2020 r. książę i księżna Sussex Wycofują się więc z rodziny królewskiej i postanawiają żyć tak, jak im się podoba. Dlatego udali się na wygnanie przez Atlantyk i jednocześnie stracili wiele swoich przywilejów Jego Królewskiej Wysokości.

Wybór czy obowiązek?

Wyjazd Harry’ego do Ameryki był jak grzmot w Wielkiej Brytanii. Rzeczywiście, królowa Anglii Elżbieta II najwyraźniej starała się przetrawić tę zniewagę do tego stopnia, że ​​wycofała swojego wnuka ze wszystkimi jego odznaczeniami wojskowymi. Wybór, który sprawił, że główny skok oczywiście zainteresował, kto nie zawahał się wypowiadać publicznie. Podczas tych przemówień mąż Megan Markle Poruszył też wiele innych tematów. utrzymany Szczególnie Jego żona musiała cierpieć z powodu rasistowskiego zachowania kilku osób bliskich królowi. Twierdzi również, że para przeżyła głęboką depresję i nadal śledziła się na wzgórzu. Dzisiaj wybucha kolejna historia. W rzeczywistości istnieje inna wersja faktów. sprzeciw Mówi ci wszystko!

W niedawnym artykule „Globe” angielscy dziennikarze przyglądają się prawdziwym powodom wyjazdu Harry’ego i Meghan do Kalifornii. Rzeczywiście, książę William, nr 1 na liście spadkobierców brytyjskiego tronu i brat Harry’ego, będzie ponosił odpowiedzialność na tym wygnaniu. Podobno został poinformowany o niewłaściwym zachowaniu Meghan Markle wobec pracowników rodziny królewskiej. Według kilku źródeł, Aktorka W rzeczywistości był tyranem w stosunku do personelu żaba więcej Chata. Co więcej, wiele z tych osób złożyło skargę do krajowego systemu sądowniczego. Rozgniewany tą sytuacją książę William podjął wszelkie niezbędne środki. Czy chodziło o uniknięcie skandalu, czy Harry i Meghan wyszli sami?

trudny związek

W każdym razie jeden fakt wydaje się dobrze ugruntowany w całej tej historii. Książę William i jego żona Kate Middleton Nie wydawał się zbyt blisko Megan Markle, dokładnie odwrotnie. Według przyszłego króla Anglii, młoda Amerykanka sprawiłaby, że jej brat Harry straciłby głowę. Od czasu ich małżeństwa, a może nawet wcześniej, Harry całkowicie się zmienił według niego. w książce bitwa Od braci: William i Harry i ten wewnątrz Historia, Opisana jest jednak ta sama wersja. Ale autor tych wierszy idzie znacznie dalej.

W tej pracy Robert koronkowy Podobno William podejrzewa Meghan o brak szacunku dla mnie „Niektóre cenne zasady własności”. Podobno został poinformowany o swoim agresywnym zachowaniu i Brak szacunku wobec pracowników, na zawsze niszcząc pokojowe relacje. Jeśli wydaje się, że trudno jest powiedzieć dokładną prawdę o faktach, wynik jest! Dziś Harry mieszka z dala od swojej rodziny i postanowił zbudować nową. A co do zarzutów nękania przeciwko Megan? MarkleCzy by się udusiły? W tej chwili trudno podjąć decyzję.


READ  Ostatni tydzień w e-sporcie, podsumowanie wiadomości