Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Reality TV Angels, Aurelie Preston, mogła zakończyć swoje życie…

W poniedziałek 3 października 2022 r. Aurelie Preston, która jest szczególnie znana ze swojego machnięcia w „Reality TV Angels”, podzieliła się mrocznym przesłaniem w mediach społecznościowych. W końcu młoda kobieta oświadcza wszystko” Zatrzymaj się „.” Dzisiaj postanowiłem się zatrzymać, zobaczyć to, co muszę zobaczyć, podróżować, kołysać, pomagać, umiem słuchać, być hojnym i, że tak powiem, myśleć o wszystkim. Zdałem sobie sprawę, że człowiek stał się zły i nigdy nie rozumiałem realności psychicznego lub fizycznego morderstwa jego bliźniego, dla mnie jest to jak samookaleczenie. irytujące słowa.

Przez większość czasu byłem okradzany, okłamywany, zdradzany, łamany, niespokojny, unicestwiany, ciało bez duszy, błąkający się, używany i omijający najgorsze… Udało mi się to wywołać poczucie winy nawet wtedy, gdy nic nie zrobiłem i odebrał mi trochę szacunku do siebie i szacunku do samego siebie, cieszę się, że byłem tym, kim jestem Piosenkarz kontynuował przed dodaniem: Nie mogę iść dalej, najpierw jestem wyczerpany, zdegustowany, sfrustrowany, przerażony, sparaliżowany, niespokojny itp., żeby opisać świat, w którym się rozwijamy, a zwłaszcza ten, w którym obecnie żyjemy. »

„RIP dzisiaj dla Prestona i Aurélie”

Następnie udziela rad swojej społeczności, wyjaśniając, jak zamierza zakończyć swoje życie. ” Daj sobie miłość, ponieważ sekret jest tam. Przyjechaliśmy z tego samego miejsca i wylądujemy w tym samym miejscu, więc mam nadzieję, że ta podróż była fajna. Jeśli naprawdę mnie znasz i kochasz, zrozumiesz, że lepiej cierpieć każdego dnia. Notatka. : Przedawkowanie jak wszyscy szanujący się artyści. »

W legendzie były Julian Tanti również pisał: „ RIP Dzisiaj dla Prestona i O’Reilly’ego, nie oceniajcie mojego wyboru, ból jest osobisty. I proszę unikać „miała wszystko”. Nie możesz sobie wyobrazić, skąd pochodzę. A przez co przeszliśmy przez ostatnie trzydzieści lat?. Krzyk serca zakłóca sieć.

READ  Podczas spotkania twarzą w twarz Delphine Weissezer nazwała Matteo Delormo „trucizną” i zszokowała internautów

VB

Zobacz też: